Reklama naszego forum

Moderator: mrozik

Reklama naszego forum

Postprzez Bag » 19 sie 2006, 12:59

Witam!

Proponuję, aby każdy reklamował forum np. na http://www.kurnik.pl czy innych szachowych kafejkach naszego forum poprzez wklejanie tekstu:

http://www.chess.yoyo.pl <-bardzo dobre forum, na którym możesz się nauczyć wiele nowych rzeczy dotyczących szachów, porozmawiać z dobrymi szachistami i stać się lepszym niż dotychczas szachistą! Naszymi zaletami są: dużo odpowiedzialnych i aktywnych użytkowników, którzy chętnie służą pomocą, dużo ciekawych tematów do rozmów. Zapraszamy!
Bag

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Reklama forum

Postprzez Bag » 19 sie 2006, 12:59

Witam!

Proponuję, aby każdy reklamował forum np. na www.kurnik.pl czy innych szachowych kafejkach naszego forum poprzez wklejanie tekstu:

www.chess.yoyo.pl <-bardzo dobre forum, na którym możesz się nauczyć wiele nowych rzeczy dotyczących szachów, porozmawiać z dobrymi szachistami i stać się lepszym niż dotychczas szachistą! Naszymi zaletami są: dużo odpowiedzialnych i aktywnych użytkowników, którzy chętnie służą pomocą, dużo ciekawych tematów do rozmów. Zapraszamy!
Bag

Postprzez tajniak_1989 » 22 sie 2006, 12:04

tajniak_1989

Postprzez Bag » 22 sie 2006, 21:32

Może ktoś ma jakieś znajomości, jakichś kolegów, co prowadzą jakieś znane www, blogi, fora, może zgodziliby się nas zareklamować na swoich stronach?
Bag

Postprzez tajniak_1989 » 25 sie 2006, 12:13

Bag napisał(a):Witam!

Proponuję, aby każdy reklamował forum np. na www.kurnik.pl czy innych szachowych kafejkach naszego forum poprzez wklejanie tekstu:

www.chess.yoyo.pl <-bardzo dobre forum, na którym możesz się nauczyć wiele nowych rzeczy dotyczących szachów, porozmawiać z dobrymi szachistami i stać się lepszym niż dotychczas szachistą! Naszymi zaletami są: dużo odpowiedzialnych i aktywnych użytkowników, którzy chętnie służą pomocą, dużo ciekawych tematów do rozmów. Zapraszamy!

Bag napisał(a):Może ktoś ma jakieś znajomości, jakichś kolegów, co prowadzą jakieś znane www, blogi, fora, może zgodziliby się nas zareklamować na swoich stronach?

Jednym słowem ogłaszajcie nasze forum wszędzie gdzie się tylko da... ;]
tajniak_1989

Postprzez Klr! » 25 sie 2006, 15:54

Dobrze! Tak zrobimy, wielkie Bóg zapłać za te słowa...
Lepiej nie pisać nic, niż pisać nic...
Klr!

Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez mattihau » 28 sie 2006, 08:43

Panowie i Panie a ogółem rzecz biorąc userzy !

Jest nas 21 w tym 12 aktywnych :( porponuje zacząc jakąs kampanie reklamową bo inaczej będziemy stali w jednym miejscu !

Tylko na boga niech ci co są zaczną tez coś pisac bo narzie nie mamy czym przyciagnąć ludzi :(

pozdrawiam
Zapraszam na stronę Użyteczna Informatyka - Szkolenia - Pakiet Office Excel, Word, Power Point i Outlook. Szkolenia w Krakowie.
mattihau
Zasłużony

Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez tajniak_1989 » 28 sie 2006, 11:47

Matihau spokojnie...

Wszystko w swoim czasie.. ;]
Badzcie spokojni... ;]
tajniak_1989

Postprzez mol_ksiazkowy » 28 sie 2006, 15:57

Mattihau naipsał:
Panowie i Panie a ogółem rzecz biorąc userzy !

Jest nas 21 w tym 12 aktywnych :( porponuje zacząc jakąs kampanie reklamową bo inaczej będziemy stali w jednym miejscu !

Tylko na boga niech ci co są zaczną tez coś pisac bo narzie nie mamy czym przyciagnąć ludzi :(

Istotnie, żadna reklama na nic ...gdy na forum nic sie ciekawego nie dzieje....
mol_ksiazkowy
Przyjaciel

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy

Postprzez Tomrejten » 02 wrz 2006, 11:45

Reklama.
Po pierwsze: Reklamować ambitnie na Kurniku, jak kiedyś ze chess.glt
Po drugie: Nie robic offTopicu i się starać :mrgreen:
Po trzecie: Pisać mało, ale na temat.

Wtedy nam sie uda.

Pozdrawiam
Tomrejten

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ranking: 0

Postprzez kolokwium » 04 wrz 2006, 22:21

Po czwarte: pisać "z głową", a nie to co ślina ścieknie na klawiaturkę.
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 1886 razy
Otrzymał podziękowań: 2077 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez Gala » 15 wrz 2006, 03:49

Przede wszystkim chciałabym życzyć wszystkim zapaleńcom przyjemnego"forumowania". Jestem gotowa reklamować to forum na swojej stronie www.nagrocki.net i blogu www.szachy.blogspot.com. Obie te strony cieszą się już pewnym zainteresowaniem, a będzie jeszcze lepiej (ciągle pogłębiam swoją wiedzę o web design). Ale nie ma nic za darmo - ja też potrzebuję reklamy. Jeśli chodzi o blog, to chciałabym umieszczać tam m.in. przetłumaczone przeze mnie artykuły z j. angielskiego - czekam na propozycje.
Gala

Postprzez dejwi_14dziurek » 15 wrz 2006, 21:47

Uwazam, ze zadnemu forum(wiec takze i temu - przyp. autor) nie potrzeba reklamy na zadnych kurnikach, czy innych smiesznych stronach. Najlepsza reklama forum, jest ono same(choc marny ze mnie spec od marketingu ;-) ). Wystarczy, ze kazdy bedzie pisal (w miare) duzo i (w miare) z sensem, a wtedy nowi uzytkownicy znajda sie sami :-).

PS Zawsze chcialem sobie napisac "przyp. autor" :mrgreen:
dejwi_14dziurek

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez mol_ksiazkowy » 15 wrz 2006, 23:44

dejwi_14dziurek napisał:
Uwazam, ze zadnemu forum(wiec takze i temu - przyp. autor) nie potrzeba reklamy na zadnych kurnikach, czy innych smiesznych stronach. Najlepsza reklama forum, jest ono same(choc marny ze mnie spec od marketingu ). Wystarczy, ze kazdy bedzie pisal (w miare) duzo i (w miare) z sensem, a wtedy nowi uzytkownicy znajda sie sami
heh...niekoniecznie tak do końca, choc masz duzo racji , jest faktem, ze najlepsza reklama nic nie pomoze jesli "towar " jest kiepski, ale reklamować mozna i warto, ale najpierw lub"jednoczesnie " trzeba mieć CO reklamować! bo nie tylko chodzi o to azeby przy przyciagnąc i zaprosić userów, ale zeby sie im spodobało i zostali....
mol_ksiazkowy
Przyjaciel

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy

Postprzez kolokwium » 16 wrz 2006, 05:55

Oby następnym krokiem nie był spamowaty mail, jaki otrzymałem od "ryby" czyli fisha: "sprzedam forum ...", który mi popsuł humor.
Powstanie chess.yoyo przywróciło mnie jednak do normy :-D
kolokwium
Moderator

Podziękował : 1886 razy
Otrzymał podziękowań: 2077 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Następna strona

Powrót do Informacje, pomysły i propozycje