Moje partie - rutra

Moderator: Rafcik

Re: Moje partie - rutra

Postprzez thinkerteacher » 16 maja 2017, 11:13

Myślę, że chyba zaczynasz grać przyzwoite szachy Arturze ;). Ta partia z gościem 2111 naprawdę mi się spodobała. I nie dlatego, że akurat przeciwnik powyżej 2000, ale z uwagi na to, że bardzo ładnie trzymałeś pozycję i nie czekałeś na mata ;). Myślę, że po twojej sesji możemy zagrać kolejny mecz (30+30, powiedzmy 8 lub 10 partii) na FICS, bo widzę, że wyklepać cię będzie coraz trudniej. Jest widoczna zmiana w porównaniu do tego co grałeś jeszcze 1,5-2 lata temu. Przede wszystkim znikają podstawki i zaczyna się aktywna gra, nie wspominając o tym, że zaczynasz kumać końcówki! :).

Jeśli jeszcze osiągniesz stabilność gry, wówczas myślę, że możesz realnie myśleć o uzyskaniu przyzwoitego poziomu zawodnika pierwszej kategorii.

A co do relacji zagranicznych, to naprawdę znakomite! Konkretne, spójne, wyczerpujące i dodatkowo jeszcze partie. Myślę, że każdy kto lubi takie opisy czeka z niecierpliwością na kolejne twoje zagraniczne podboje. No i zostaje jeszcze tylko ten niedoczas (ups, niedosyt), abyś w końcu zagrał w silniejszej grupie i pokazał skalp z kilku mistrzów szachowych... czego ci oczywiście życzę!
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Podziękował : 7235 razy
Otrzymał podziękowań: 1007 razy
Ranking: 1000
FICS: NokiaTwenty

Poprzednia strona

Powrót do Zbiór partii