Uzyskanie kategorii, potem rejestracja w CR

Moderator: ŁowcaAndroidów

Uzyskanie kategorii, potem rejestracja w CR

Postprzez GREGxGREG » 02 gru 2020, 16:18

Cześć,

Ze swoim synem gram w szachy już około dwa lata. Niedawno uczestniczył w turnieju - poszło mu bardzo dobrze. Kolejny turniej w tę sobotę i jest to turniej, gdzie mógłbym uzyskać kategorię. Niestety do turnieju już tylko 2 dni. Prawdopodobnie nie zdążymy się zarejestrować w CR. Wysłałem wniosek mailem, ale jest całkowity brak odpowiedzi. Będę jeszcze dzwonił - może się uda.

Jeżeli założymy, że syn zagra tak, że dałoby mu to kategorię to czy jest możliwość jej zaliczenia mimo, iż rejestracja w CR nastąpiłaby po turnieju?
Syn podczas turnieju byłby zarejestrowany pod imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia (tak jak to jest w chessarbiter).

Nie należymy do klubu, z pewnością wstąpimy w niedalekiej przyszłości.

Czy ktoś z Was miał doświadczenie z takim przypadkiem?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Grzegorz
GREGxGREG

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ranking: 0

Re: Uzyskanie kategorii, potem rejestracja w CR

Postprzez kolokwium » 02 gru 2020, 18:32

To zależy od województwa (konkretnie od działania członków odpowiedniej wojewódzkiej komisji).
Z tego co wiem, to w ŚlZSzach (śląska) i MZSzach (mazowiecka) działają błyskawicznie (w ramach swoich możliwości).
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
Piszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2419 razy
Otrzymał podziękowań: 2616 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Re: Uzyskanie kategorii, potem rejestracja w CR

Postprzez GREGxGREG » 03 gru 2020, 14:09

Sprawa rozwiązana - rzeczywiście, jak wysłałem wnioski do MZSzach a nie do centrali jak wcześniej spotkałem z bardzo szybką reakcją i synowie zostali zapisani.
GREGxGREG

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Powrót do Sprawy dotyczące PZSzach i WZSzach