Spotkania na żywo ( kanał discord )

Moderator: redjok

Spotkania na żywo ( kanał discord )

Postprzez ONorbert » 21 wrz 2020, 13:33

Od dłuższego czasu, wraz z kilkoma znajomymi jesteśmy stałymi bywalcami pewnego poznańskiego pubu gdzie sobie pogrywamy w szachy. Mamy aspiracje do utworzenia formalnej drużyny. Jednak wciąż jest nas mało, i mamy duży problem ze znalezieniem ludzi chętnych do gry. Moim zdaniem głównie przez to, że istnieje mała ilość mediów, w których można się ogłosić.

Utworzyłem właśnie nowy kanał discord:
https://discord.gg/NDKfQf
Celem tego kanału jest rozpoczęcie inicjatywy zrzeszania polskiego community szachowego. Przede wszystkim chodzi o ułatwianie spotkań ludzi z lokalnych okolich - bądź też do wspólnych gier/treningów online. Kanał ten traktuję, jako tymczasowe narzędzie ( eksperyment ) - jako, że nie mam pojęcia, czy to jest problem, z którym tylko my się borykamy, czy też jest nas więcej. Jeżeli okaże się, że są osoby chętne, aby rozwijać tę inicjatywę: to postaram się kanał sformalizować i rozwinąć.

Również jeżeli macie doświadczenie w tego typu sprawach, i jesteście w stanie zaproponować inne formy, w jakich można poznań ludzi z okolic - byłbym bardzo wdzięczny za porady !
Pozdrawiam !
ONorbert
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 wrz 2020, 13:31
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ranking: 1800

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gościREKLAMA

Gdy masz problemy z matma czasami najlepszym rozwiazaniem sa Korepetycje z Matematyki
Zadania Szachowe