Badanie gry planszowe i logiczne

Moderator: redjok

Badanie gry planszowe i logiczne

Postprzez redjok » 03 mar 2020, 02:43

studia.psychologia@gmail.com napisał(a):Szanowni Państwo,dzięki uzyskanemu z bazy Centralnego Rejestru Członków Polskiego Związku Szachowego dostępowi do adresów mailowych kierowników poszczególnych klubów zwracamy się do Państwa z dość nietypową prośbą. Od 5 lat prowadzimy na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II badania dotyczące gier logicznych, a w szczególności specyficznej charakterystyki osobowej graczy. W związku z faktem, że szachy zajmują wśród innych gier wybitne miejsce, są rozpoznawalne na całym świecie, to głównie im poświęcamy najwięcej czasu. W ramach konsultacji naukowych przygotowana została ankieta internetowa (formularze Google), do której wypełnienia zachęcamy – link wklejony został poniżej:

https://forms.gle/h9526zV5AptxXRUZ8

Wypełnienie ankiety zajmuje co najwyżej 15-20 minut, natomiast jej owocem ma być w konsekwencji artykuł naukowy pozwalający przybliżyć światu ogrom pożytku płynący z poświęcenia swoich zasobów i pasji w stronę gier logicznych (dla których szachy stanowią znamienity przykład). Będziemy niezmiernie wdzięczni za chęć partycypacji w niniejszym przedsięwzięciu. Bylibyśmy również zobowiązani, gdyby pojawiła się możliwość dołożenia własnej „cegiełki” na rzecz popularyzacji gry, a w szczególności korzyści zeń płynących, poprzez udostępnienie linka do ankiety znajomym, którzy również – hobbystycznie lub profesjonalnie – zajmują się grą w szachy.

Ze swojej strony zapewniamy o całkowitej anonimowości udziału w badaniu, wnioski wyciągane będą w oparciu o uśredniony wynik całej grupy osób badanych. Niemniej jednak dla wszystkich zainteresowanych w odpowiednim czasie udostępniona zostanie informacja-raport z przeprowadzonych badań. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.Pozdrawiamy serdecznieZespół badawczy
Avatar użytkownika
redjok
Administrator
 
Posty: 3966
Wiek: 41
Dołączył(a): 09 wrz 2006, 17:52
Podziękował : 563 razy
Otrzymał podziękowań: 670 razy
Ranking: 0
FICS: redjok

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gościREKLAMA

Gdy masz problemy z matma czasami najlepszym rozwiazaniem sa Korepetycje z Matematyki
Zadania Szachowe