uczciwość przy szachownicy

Moderator: redjok

Re: uczciwość przy szachownicy

Postprzez kolokwium » 25 sie 2020, 20:25

Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
Piszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2321 razy
Otrzymał podziękowań: 2477 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez kolokwium » 25 sie 2020, 21:17

Kaczmar napisał(a):W Centralnym Rejestrze Członków przy Patrycji pojawiła się adnotacja: zawodnik zawieszony bez prawa startu w turniejach szachowych
http://www.cr-pzszach.pl/ew/viewpage.ph ... s_id=39430
Decyzja automatyczna po wykluczeniu zawodnika przez sędziego z turnieju i zgłoszeniu do Komisji Wyróżnień i Dyscypliny.
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
Piszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2321 razy
Otrzymał podziękowań: 2477 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez marekw » 09 wrz 2020, 17:02

Niezależnie od personalnych komplikacji, diagram zniknął,ale chodzi mi po głowie Wc2 zamiast Kf8
marekw

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Kaczmar » 11 wrz 2020, 11:14

Czy komisja ma jakiś regulaminowy czas aby zająć się sprawą, wydać jakieś oświadczenie, podjąć decyzję czy winna czy niewinna? Czy sprawa może sobie leżeć w komisji latami?
Kaczmar

Podziękował : 248 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
FICS: Kaczmar

Postprzez Kaczmar » 11 wrz 2020, 11:19

Znalazłem:
POSTĘPOWANIE DYSCYPLINARNE
§ 14
1. Postępowanie dyscyplinarne powinno być przeprowadzone w ciągu 1 miesiąca od daty złożenia wniosku lub uzyskania informacji o popełnieniu przewinienia. Brak decyzji w oznaczonym czasie automatycznie umarza postępowanie, a w przypadku osób zawieszonych anuluje stan zawieszenia.
2. W przypadku postępowania zawiłego, wymagającego dłuższego okresu, organ dyscyplinarny zwraca się do prezesa PZSzach o przedłużenie czasu prowadzonego postępowania.
3. Prezes PZSzach może przedłużyć czas prowadzenia postępowania dyscyplinarnego do 2 miesięcy.
4. Postępowanie odwoławcze II instancji należy przeprowadzić w każdej sprawie w ciągu trzech miesięcy od daty złożenia wniosku.
Kaczmar

Podziękował : 248 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
FICS: Kaczmar

Postprzez krzysio » 16 wrz 2020, 19:45

Kaczmar napisał(a):Znalazłem:
POSTĘPOWANIE DYSCYPLINARNE
§ 14
1. Postępowanie dyscyplinarne powinno być przeprowadzone w ciągu 1 miesiąca od daty złożenia wniosku lub uzyskania informacji o popełnieniu przewinienia. Brak decyzji w oznaczonym czasie automatycznie umarza postępowanie, a w przypadku osób zawieszonych anuluje stan zawieszenia.
2. W przypadku postępowania zawiłego, wymagającego dłuższego okresu, organ dyscyplinarny zwraca się do prezesa PZSzach o przedłużenie czasu prowadzonego postępowania.
3. Prezes PZSzach może przedłużyć czas prowadzenia postępowania dyscyplinarnego do 2 miesięcy.
4. Postępowanie odwoławcze II instancji należy przeprowadzić w każdej sprawie w ciągu trzech miesięcy od daty złożenia wniosku.

Miesiąc od zdarzenia mija i na razie cisza.
krzysio

Podziękował : 328 razy
Otrzymał podziękowań: 1032 razy

Postprzez Titrant » 19 wrz 2020, 12:44    Post wygaśnie: dzisiaj, 12:44

krzysio napisał(a):Miesiąc od zdarzenia mija i na razie cisza.

Czas leczy rany. xD

Zgodnie z dewizą PZSzachu: trzeba zamieść pod dywan. ^_^'
"Powinieneś podążać za swoim własnym marzeniem - nie kogoś innego! Droga nigdy nie będzie prosta, ale powinieneś nauczyć się czerpać przyjemność z samej podróży". Viswanathan Anand
Titrant

Podziękował : 149 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy
Ranking: 1000

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne