Rozpoczęcie przygody z szachami

Moderator: redjok

Re: Rozpoczęcie przygody z szachami

Postprzez fiakier » 23 cze 2020, 10:03

Pet napisał(a):Odnośnie Twojego pytania.
Wykształcenie ma znaczenie.
Dr. historyk Piotr Flisiak

mała nieścisłość - doktoratu nie zrobiłem ;) , chociaż parę osób mnie dość intensywnie namawia.

dr. Janusz Bień (hiszpański)

Teraz już (od paru lat) habilitowany - od zawsze dużo lepszy ode mnie szachista. Trochę (trudno się dziwić) nie miał serca do spraw organizacyjnych i przepychanek na tym tle zarówno na uczelni jak i w OZSzach (połowa lat 90-tych). Ja próbowałem organizować i łatałem dziury w składzie, Janusz grał.

dr. Tomasz Zubala (Biolog), Prof. Anna Zamojska (Cyberntyk)

A to już czasy zapewne po mojej kadencji (brak magisterium z WFu stał się formalną przeszkodą dla dalszej (mojej) działalności w KU AZS KUL (a na społeczną z przyczyn przeróżnych już nie mogłem sobie w 2005 pozwolić)). Tak, że ostatni mój występ w roli opiekuna szachów "kulowskich" to MPSzW we Wrocławiu (2005).
Dać małpie brzytwę...

killer ha sempre ragione!!
fiakier

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy
Ranking: 0

Re: Rozpoczęcie przygody z szachami

Postprzez Pet » 23 cze 2020, 12:37

Dwojga ostatnich nie możesz pamiętać, bo są z innych uczelni w Polsce. Wspomniałem tylko autorowi wątku gdzie trzeba szukać ludzi na dalszej drodze rozwoju.
Bardzo się cieszę Piotruś, że napisałeś. Pamiętam jak chciałeś "mnie lać" jak powiedziałem do Ciebie towarzysz. Oczywiście jako partner do gry.
No ale historia swoje pokosy zostawiła.
Pozdrawiam ciepło.
Pet

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ranking: 1600
kurnik.pl: 1400
FICS: 1600
Playchess: 1700

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne