Polskie sklepy szachowe

Moderator: redjok

Re: Polskie sklepy szachowe

Postprzez jarrasch » 26 kwi 2018, 20:37

AuroraBorealis napisał(a):No niestety caissa nie odpisuje na maile już od lat. Wysłać wyślą, ale odpowiedzieć nie raczą. Do tego drożyzna (cena za przesyłkę też jest kosmiczna). Dlatego zamawiam na bookdepository - jest znacznie taniej.

Caissa mi odpisywała, chociaż nie zawsze. Szybkość odpowiedzi tez pozostawiała trochę do życzenia.

Na temat obsługi w tym sklepie mam średnią opinię, jednak Pani Olga Zezulkin jest bardzo sympatyczna, pomocna i gdybym miał zawsze z nią możliwość korespondować/rozmawiać, to i pewnie kupowałbym tam częściej :)
jarrasch

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Postprzez AuroraBorealis » 12 maja 2018, 17:37

Kolejny raz caissa mi nie odpisuje. To już lepiej by było, żeby mi napisali, że czegoś nie mają, albo nie są w stanie sprzedać. A tak człowiek czeka kij wie po co. Marnowanie czasu. Nigdy więcej już tam niczego nie kupię i odradzam innym
AuroraBorealis

Podziękował : 161 razy
Otrzymał podziękowań: 381 razy
Ranking: 2120

Postprzez hajdzik » 13 maja 2018, 08:36

szachowo.pl - i Pan Kleczek - już nigdzie indziej nie kupuję
http://pionkiradzionkow.szachorum.pl/
hajdzik

Podziękował : 249 razy
Otrzymał podziękowań: 424 razy
Ranking: 1600
kurnik.pl: lg1702
FICS: hajdzik

Postprzez Dejzarn » 13 maja 2018, 20:53

AuroraBorealis napisał(a):Kolejny raz caissa mi nie odpisuje. To już lepiej by było, żeby mi napisali, że czegoś nie mają, albo nie są w stanie sprzedać. A tak człowiek czeka kij wie po co. Marnowanie czasu. Nigdy więcej już tam niczego nie kupię i odradzam innym

Wolę dać zarobić ludziom, którzy się starają, niż Caissie która sprawia wrażenie, jakby klienci stanowili dla nich zło konieczne.
W końcu w Caissie postanowili olewać tych przeklętych klientów, by już wreszcie nie zawracali im głowy jakimiś tam pytaniami.
Też już nie zamierzam tam niczego kupować. Na szczęście dla nas istnieje dobra konkurencja dla firmy Pana Zezulkina.
Dejzarn

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 0

Postprzez AuroraBorealis » 14 maja 2018, 10:52

Niestety pozostałe polskie sklepy też mają problem z odpisywaniem na maile. Dlatego zamawiam na bookdepository. Niestety, czasami czegoś tam nie mają (z małych wydawnictw) i wtedy jestem skazany na polskie sklepy, które najczęściej kontakt z klientem mają w nosie.
AuroraBorealis

Podziękował : 161 razy
Otrzymał podziękowań: 381 razy
Ranking: 2120

Postprzez hajdzik » 16 maja 2018, 09:35

mnie pan Kleczek z szachowego zawsze odpisywał, może nie na drugi dzień, ale odpowiedź zawsze przyszła.
A kontakt telefoniczny na piątkę, zawsze miły, rzeczowy i pomocny - a do tego ceny też robi niezłe.

Ja już tylko tam kupuję -
http://pionkiradzionkow.szachorum.pl/
hajdzik

Podziękował : 249 razy
Otrzymał podziękowań: 424 razy
Ranking: 1600
kurnik.pl: lg1702
FICS: hajdzik

Postprzez Verro » 29 sie 2018, 14:47

Ja mam takie doświadczenia.
Penelopa. Zostałem mile zaskoczony, gdyż ze względu na opóźnienia w przesyłce dostałem 2 numery "Panoramy" w prezencie oraz jedną z książek w 1/3 ceny.
Wydawnictwo RM. Bardzo szybkie realizacje. Jednego dnia zamawiam, następnego mam u siebie kuriera z przesyłką.
Caissa. Tu mam mieszane uczucia. Przesyłka bardzo szybko dociera, podobnie jak w RM, ale gdy już zapytać o towar mailowo to... brak odzewu.
Podobnie w Szachowo. Nic jeszcze nie kupowałem ale wysłany e-mail pozostał bez odpowiedzi.
Dodam tylko, że obu ostatnich przypadkach pytania dotyczyły towaru zamieszczonego na stronach WWW tych firm.
Verro

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Ranking: 0

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne