Klan - Dziadki

Moderatorzy: kolokwium, ŁowcaAndroidów

Re: Klan - Dziadki

Postprzez hektor » 17 wrz 2012, 21:07

Czaturanga napisał(a):Wyzwanie przyjęte...

Więc oficjalnie ogłaszam mobilizację klanu Dziadki. Kto jest chętny wziąć udział w meczu szachowym pomiędzy naszym klanem, a klanem Chude Dziki, to niech pisze tutaj, a skład wystawimy w dziale meczu klanowym.

Jako pierwszy zapisuję się do składu Klanu Dziadki.
"Wojna i miłość są dwiema jedynymi rzeczami, dla których rodzić się i żyć warto." Henryk Sienkiewicz
"Tam, gdzie książki palą, niebawem także ludzi palić będą." Heinrich Heine

Obrazek
hektor

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 103 razy
Ranking: 1980
kurnik.pl: hektor1983
FICS: gutierez

Postprzez kolokwium » 17 wrz 2012, 21:09

Na kapitana drużyny na mecz z cieniutkimi dziczkami, wyznaczam hektora. Do drużyny może wybrać tyle osób, ile będzie wynikać z warunków meczu.

samozwańczy szef dziadków - kolokwium
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2044 razy
Otrzymał podziękowań: 2180 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez thinkerteacher » 17 wrz 2012, 21:22

Jeśli będzie brakowało chętnych, to zgłaszam swoją chęć. Natomiast jeśli są inni, którzy chcą się wykazać, to ustępuje miejsca. Tak więc hektorze - do dzieła! :). Namaszczenia szefa Dziadków masz, więc czyń swą powinność ;)
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Podziękował : 7971 razy
Otrzymał podziękowań: 1095 razy
Ranking: 1000
FICS: NokiaTwenty

Postprzez Grem » 17 wrz 2012, 21:30

Zgłaszam się także.
Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi - Napoleon Bonaparte
Grem

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 205 razy
kurnik.pl: Gremar64
FICS: Gremar

Postprzez hektor » 07 paź 2012, 14:31

Nasz klan troszkę się rozrośnie o ile Cukiertort nie będzie zwlekał! Takie przypomnienie... Bo to działa na moją cierpliwość trochę negatywnie... :P
"Wojna i miłość są dwiema jedynymi rzeczami, dla których rodzić się i żyć warto." Henryk Sienkiewicz
"Tam, gdzie książki palą, niebawem także ludzi palić będą." Heinrich Heine

Obrazek
hektor

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 103 razy
Ranking: 1980
kurnik.pl: hektor1983
FICS: gutierez

Chude Dziki TL 55 - Playoff

Postprzez thinkerteacher » 29 wrz 2013, 17:03

kolokwium napisał(a):Brawo dziki! Jak to dobrze że ja nie gram bo dziki nie wyszłyby z grupy...

Jak zostanie reaktywowana grupa dziadków i na tej podstawie założona drużyna TL na FICS, to postaram się pomóc, aby dziadki wyszły z najniższej grupy. Najpierw trzeba zaczynać od dołu, aby stopniowo na górę (drabiny) się wdrapać ;) :).
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Postprzez thinkerteacher » 12 sty 2014, 22:15

Czy Klan Dziadki myśli o tym, aby wspólnie zagrać w Rozgrywkach Ligowych na FICS (mam na myśli "Team League"). W końcu fajnie byłoby dać dobry przykład dzisiejszej młodzieży - taki, że będąc już w podeszłym wieku nadal można cieszyć się grą w szachy, a jednocześnie wspólnie grywać i rywalizować z różnymi zawodnikami.

Tak więc pytanie: czy na forum jest na tyle chętnych osób, aby KD był w stanie utworzyć chociaż jedną drużynę (z 1-2 zawodnikami w rezerwie), aby dołączyć do elitarnego grona zawodników rywalizujących w TL FICS?
thinkerteacher

Postprzez kolokwium » 12 sty 2014, 23:14

Klan może wystawić drużynę w następnej edycji TL FISC (bo obecna praktycznie już trwa) i szef drużyny (hektor) może prowadzić rozmowy aby skompletować skład.
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2044 razy
Otrzymał podziękowań: 2180 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez thinkerteacher » 13 sty 2014, 00:11

Dziękuję szybką za odpowiedź. W razie czego proszę o wcześniejszą informację jeśli będzie podjęta decyzja związana z wystawieniem drużyny do w/w rozgrywek na FICS (myślę o TL FICS). Chciałbym uniknąć sytuacji w której nie będę mógł zagrać z uwagi na zobowiązania związane z kontraktem w danej (lub przyszłej) drużynie (to tak na wypadek zbyt późnej rekrutacji).

PS. Jeśli będzie potrzebna angielskobrzmiąca nazwa naszego klanu, to proponuję "EXTINCT DINOSAURS STRIKE BACK" (w moim wolnym tłumaczeniu: "wymarłe dinozaury powracają i uderzają raz jeszcze").
thinkerteacher

Poprzednia strona

Powrót do Klany