Gdzie możemy pograć?

Moderator: Rafcik

Gdzie możemy pograć?

Postprzez mattihau » 23 mar 2007, 19:10

Pierwszą stroną którą odwiedzimy zapewne w poszukiwaniu możliwości gry w kloca będzie:
www.zagraj.pl ;) Chociaż tutaj nie gra się zbyt wygodnie i ludzi do gry jakby troche mało :) ale meijsce idealne na umówienie się w 4 osoby do pogrania ;)

kolejnym miejscem w naszej wędrówce powinnien być FICS czyli http://www.freechess.org/ :) tutaj znajdziemy więcej graczy i możemy ułatwić sobie grę poprzez zmiane interfacu obsugującego kafejkę ;) Najlepszym do gry w kloca pozostaje chyba THIEF http://www.thief-interface.com/ .

Wskazówki co do gry na tym serwerze znajdziemy na stronie http://www.softax.pl/prywatne/marcink/s ... s/bughouse

Tutaj też linki do stron
http://strony.aster.pl/zakrzu/ - wszystko o klocu strona legendarnego klocarza Zakrza;)
http://www.bughouse-db.org/ - baza partii klocowych ;)
http://www.thebugboard.net/messages/board-topics.html - angielsko jezyczne forum bughousa :)

P.S. Jak znacie jeszcze jakieś strony zwiazene z tą grą lub miejsca gdzie można pograć porsze o wklejanie linków i dyskusje ;)
Ostatnio edytowany przez mattihau, 18 maja 2010, 18:04, edytowano w sumie 1 raz
mattihau
Zasłużony

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez demon_szybkosci » 23 mar 2007, 20:19

:arrow: Brawo za eleganckie wklejenie linkow i swietne poinformowanie o temacie! Dodam, ze to dzieki wlasnie Tobie Mati nieco probuje (chwilowo odstawilem) poznac kloca! :idea:
demon_szybkosci

Postprzez Rafcik » 16 kwi 2007, 21:38

Ja to w kloca gram fanatycznie. :) Na zagraj nie gram bo sami słabi grają, jak i cały system jest do bani i nie ma nic wspólnego z klocem, chociaż wpadam tam czasem dla relaksu. Na FICS mam coś koło 1750-1800, także również dno. No ale gram i gram więc może siła wzrośnie. :mrgreen:
Jeśli chce ktoś pograć to możemy się zmówić.
Rafcik
Administrator

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 368 razy
Ranking: 2268

Postprzez Rafcik » 31 mar 2008, 15:22

Trochę czasu minęło od ostatniego postu. Na dzień dzisiejszy gram na poziomie oscylującym przy 2000. ;) i nie planuje na tym poprzestać. Dlatego też mam zamiar stworzyć jakieś centrum wszystkich polskich klocarzy. Na razie wszystko w tworzeniu i zbierane są pomysły.

Nie chcąc zakładać nowego wątku to mam pytanie do Was, szachistów:
Czego byście się chcieli dowiedzieć o tej grze? Jakich informacji Wam brakuję?

Póki co otworzyłem forum na którym my klocarze będziemy się starać zbierać wszelkie informacje. Zapraszam na www.bughouse.pl (forum.bughouse.pl) !
Rafcik
Administrator

Postprzez redjok » 31 mar 2008, 15:35

Czego byście się chcieli dowiedzieć o tej grze?

Przede wszystkim poznać zasady ogólne jak też te szczegółowe [bo napewno jakieś kruczki są] ;)
redjok
Administrator

Podziękował : 383 razy
Otrzymał podziękowań: 462 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: redjok
FICS: redjok

Re: Kloc(bughouse) gdzie możemy grać.

Postprzez Rafcik » 18 maja 2010, 18:04

mattihau napisał(a):Pierwszą stroną którą odwiedzimy zapewne w poszukiwaniu możliwości gry w kloca będzie:
www.zagraj.pl ;) Chociaż tutaj nie gra się zbyt wygodnie i ludzi do gry jakby troche mało :) ale meijsce idealne na umówienie się w 4 osoby do pogrania ;)

zagraj.pl napisał(a):Z przykrością informujemy że 26 czerwca 2010 serwis zakończy swoją działalność. W związku z tym zawieszona zostanie dystrybucja kodów 30 dniowych. Sprzedaż kolejnych typów kodów zostanie wstrzymana wkrótce.

Administratorzy serwisu dziękują za wspólnie spędzony czas. Było nam miło gościć Was przez tyle lat.

Niestety i to miejsce do grania w bughouse upadło. :|
Rafcik
Administrator

Postprzez Przemek0911 » 03 paź 2010, 11:54

Ja nie lubię grać w kloca, bo nigdy nie wygrywam i ta gra jest trochę denerwująca jak np. ktoś mi postawi hetmana i da mata, albo postawi pionka na przedostatniej linii.
Przemek0911

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Rafcik » 03 paź 2010, 13:29

Przemek0911 napisał(a):Ja nie lubię grać w kloca, bo nigdy nie wygrywam

Może źle dobierasz partnerów lub przeciwników. ;)

Przemek0911 napisał(a):ta gra jest trochę denerwująca jak np. ktoś mi postawi hetmana i da mata, albo postawi pionka na przedostatniej linii.

Pamiętaj, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. :mrgreen:
Rafcik
Administrator

Postprzez Rafcik » 16 paź 2010, 07:04

Trochę spóźnione info, ale musi tu by:

Zagraj.pl napisał(a):Zagraj.pl uratowany !! :)

Serdecznie dziękujemy Wam za głosy wsparcia i otuchy, które utwierdziły nas ("Ekipę ratunkową") w przekonaniu, że zaryzykować trzeba. Dziękujemy też za Wasze zrozumienie dla wprowadzenia płatności za gry. Kompletnie nas zaskoczyliście, bo blisko 80% odpowiedzi było na TAK, a prawie 10% głosowało za najdroższym wariantem! Teraz wspólnymi siłami spróbujmyż przywrócić Cronixowi dawny blask.

Planujemy wprowadzenie między innymi: cyklu turniejów z nagrodami (Scrabble, Brydż, Belgijka), reklam dla turniejowych sponsorów, forum dla wszystkich użytkowników, dogodnych form płatności.

Płatne będą następujące gry: SCRABBLE: rankingowe, turniejowe zwykłe oraz z nagrodami; BELGIJKA rankingowe, turniejowe zwykłe oraz z nagrodami; BRYDŻ turniejowe z nagrodami. Pozostałe, w tym zwłaszcza gry towarzyskie, pozostają darmowe.

Osoby zainteresowane sponsoringiem/reklamą zapraszamy do kontaktu mejlowego pod adresem scrabble@buziaczek.pl

Z pozdrowieniami "Czuch", "Dudi" oraz "Dzielnic/ Rysio Snajper".
Rafcik
Administrator

Powrót do Kloc (Bughouse)