Czy należałoby dać bana użytkownikowi barbara1570 ?

Moderator: mrozik

Czy należy zbanować użytkownika barbara1570 ?

Ankieta zakończyła się 23 sty 2012, 15:31

Tak
17
68%
Nie
8
32%

Razem głosów : 25

Re: Czy należałoby dać bana użytkownikowi barbara1570 ?

Postprzez ŁowcaAndroidów » 26 sie 2012, 22:34

Thinker jaki jest każdy widzi :) Dla jednych "wariat" dla innych maskotka. Jeśli kogoś denerwuje jego osoba to można zawsze dodać do wrogów - wtedy nie widać jego postów.
"Jednym z najważniejszych elementów współczesnej strategii jest ograniczenie działania jednej z lekkich figur przeciwnika" A.K.
ŁowcaAndroidów
Moderator

Podziękował : 301 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Ranking: 2286

Postprzez lk85 » 26 sie 2012, 22:36

mrozik napisał(a):Panowie, swoje prywatne konflikty proszę rozstrzygać we własnym zakresie. Sugeruję prywatne wiadomości!

To było napisane do was adminów, a nie do thinkerteachera.

schranz napisał(a):Jest gwiazdą tego forum, dzięki niemu ono żyje. Tak trzymaj!

No niestety trochę prawdy w tym jest- pisze bezsensownie, ale pisze, postów przybywa. Jest jednak druga strona medalu, a mianowicie odstrasza on innych użytkowników poprzez notoryczne wywoływanie konfliktów. Po jednych to spływa, ale są też tacy, którzy się zniechęcą do tego forum. On koniecznie musi być w centrum uwagi, musi być gwiazdeczką na forum, wszyscy muszą o nim mówić. Obojętnie jak, byle mówili. Teraz jednak przekroczył pewną granicę, o czym można poczytać tutaj: viewtopic.php?f=20&t=3762

Jak widać to nie pierwszy taki jego wybryk:

Czaturanga napisał(a):Kiedyś grałem z demonem mecz. W jednej partii miał wygraną końcówkę z figurką lekką więcej ale coś pochrzanił i losy tej partii się zamieniły - to ja dostałem wygraną końcówkę (silnik już dawał wysoką przewagę). Pisałem do demona odnośnie tej pozycji i dostałem podobną odpowiedź co Vishy - "Jesteś pewien, że mówimy o tej samej partii?" "Czy aby na pewno coś się Tobie nie pomyliło, zastanów się". Nie wiem co ma na celu prowokowanie tego typu? Jeśli chodzi o demona psychozy to od dawien dawna wiadomo, że coś mu dolega. Istnieje też możliwość, że oprócz lekarstw bierze coś innego (ale to pozostaje tylko w sferze naszych domysłów). Najlepiej go ignorować.

Teraz prawie wszyscy użytkownicy go ignorują, więc musi szukać innych metod wywołania konfliktów. Mnie też się dostało, bo według niego ja jestem marszalem z sąsiedniego forum(który twierdzi, że ja, thinkerteacher i rutra to ta sama osoba)...

Jak widać jest z nim coraz gorzej. Może rzeczywiście odstawił leki tak jak sugeruje coraz więcej forumowiczów, a może rzeczywiście bierze coś innego... demon zawsze lubiał być w centrum uwagi, ale to co robi teraz to już naprawdę nie jest normalne. Uważam, że to jest w porządku człowiek(w końcu przez pare lat spokojnie można było z nim dyskutować), który ma jednak spore problemy z psychiką i powinien coś z tym zrobić. Jak już pisałem w innym temacie nie mam o to do niego pretensji(choroba to choroba i czasem człowiek robi takie rzeczy jakie normalnie by nie robił), natomiast do adminów już mam, że to tolerują.

rutra Tobie się ban nie należy, bo nie obrażasz innych i nie wymyślasz jakiś chorych prowokacji.
lk85

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez nikus287 » 26 sie 2012, 22:40

A może by tak komuś dać bana od tak, za całokształt twórczości?
nikus287

Podziękował : 166 razy
Otrzymał podziękowań: 263 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: nikus1997b
FICS: JamBycNikus
Playchess: Nikus

Postprzez schranz » 26 sie 2012, 23:04

lk85 napisał(a):Jest jednak druga strona medalu, a mianowicie odstrasza on innych użytkowników poprzez notoryczne wywoływanie konfliktów

Widocznie więcej użytkowników przyciąga niż odstrasza. :D
lk85 napisał(a):On koniecznie musi być w centrum uwagi, musi być gwiazdeczką na forum, wszyscy muszą o nim mówić. Obojętnie jak, byle mówili.

Już mówiłeś o tym niezliczoną ilość razy, nie da się ukryć, że w dużym stopniu nakręcasz tę gwiazdeczkę. demon vs lk85 1-0, demon wygrał, bo lk cały czas o nim mówi czyli tańczy jak demom mu zagrał. :D
"To jest wojna. Celem jest zniszczenie umysłu przeciwnika." Robert Fischer
schranz

Podziękował : 91 razy
Otrzymał podziękowań: 156 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: szachweb
FICS: KillerSchranZ

Postprzez lk85 » 26 sie 2012, 23:23

Ciekawe schranz, że na PW pisałeś całkiem coś innego...
lk85

Postprzez schranz » 26 sie 2012, 23:50

Nie zasłaniaj się jakimiś tajemniczymi sugestiami o pw, tylko odnieś do aktualnej treści. Nic "całkiem innego" nie pisałem, chyba, że masz na myśli to, że nie powtarzam tych samych zdań dwa razy to zwracam honor. Na pw jasno dałem Ci do zrozumienia, żebyś demonem się nie zajmował, więc co Ty szyjesz lk85?
schranz

Postprzez thinkerteacher » 27 sie 2012, 00:00

Killer bądź ostrożny, bo będziesz mieć fana na lata ;) :). Co jak co, ale łeb to jednak masz - nie sądziłem, że pewne rzeczy dostrzegasz, a ty nawet je publicznie prezentujesz - gratki Schranz. Nie wiem co się ze mna dzieje, ale im bardziej cię poznaję tym bardziej cię zaczynam lubić: myślę, że to za to, iż idziesz jak Fischer - do sedna i nie patrzysz na to co jest złudą (tak jak w kompozycji termin "złuda"), tylko wnikasz w istotę rzeczy. Sam się dziwię, bo wydawało mi się, że nie będzie okazji, abym zmienił zdania o Tobie, a tutaj wyszło przysłowie, że "tylko krowa nie zmienia zdania" ;). Szacun Killer!
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Podziękował : 7447 razy
Otrzymał podziękowań: 1048 razy
Ranking: 1000
FICS: NokiaTwenty

Postprzez schranz » 27 sie 2012, 00:06

Naprawdę się zarumieniłem Teacher'ze, aż nie wiem co powiedzieć. :D
schranz

Postprzez thinkerteacher » 27 sie 2012, 00:35

Podejrzewam, że pracujesz nie tylko nad szachami... i efekty widać gołym okiem ;). Przyznam, że zazdroszczę, chociaż zdaje sobię sprawę, że za darmo tych wyników nie dostajesz tylko następuje wymiana typu "pracuję - otrzymuję" :). I nie rumień się za bardzo bo bo rumianek trzeba będzie zaparzyć ;) :D
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Postprzez lk85 » 27 sie 2012, 00:39

schranz napisał(a):Nie zasłaniaj się jakimiś tajemniczymi sugestiami o pw, tylko odnieś do aktualnej treści. Nic "całkiem innego" nie pisałem, chyba, że masz na myśli to, że nie powtarzam tych samych zdań dwa razy to zwracam honor. Na pw jasno dałem Ci do zrozumienia, żebyś demonem się nie zajmował, więc co Ty szyjesz lk85?

Czyli w takim razie mogę w tym temacie ujawnić Twoje PW, mam na to Twoje przyzwolenie?
lk85

Postprzez schranz » 27 sie 2012, 00:46

Nie, nie życzę sobie ujawniania żadnych pw, może ujawnij swoje - wtedy osoby, które mają być może jeszcze cień wątpliwości przekonają się, że masz obsesję na punkcie Thinkerteacher'a.
schranz

Postprzez lk85 » 27 sie 2012, 00:53

I tak ujawnię. Nie chciałem tego robić, ale nie pozostawiłeś mi innej możliwości, nie dam z siebie robić głupka. Niech ludzie wiedzą jak dwulicowym człowiekiem jesteś:

Powód edycji: redjok: usunięto gdyż był to zapis korespondencji prywatnej nie publicznej
lk85

Postprzez lk85 » 27 sie 2012, 00:54

Swoją drogą to ciekawe dlaczego na forum jesteś całkiem inny.
lk85

Postprzez lk85 » 27 sie 2012, 00:58

schranz napisał(a): może ujawnij swoje - wtedy osoby, które mają być może jeszcze cień wątpliwości przekonają się, że masz obsesję na punkcie Thinkerteacher'a.

Ja przynajmniej nie piszę na PW jednego, a na forum drugiego, nie jestem tak fałszywym człowiekiem jak Ty internetowy napinaczu.
lk85

Postprzez thinkerteacher » 27 sie 2012, 01:12

Myślę, że ten temat dodam do ulubionych, bo w końcu mogę się dowiedzieć tego co NAPRAWDĘ inni o mnie myślą :). Bycie forumową gwiazdą do prostych nie należy, a jak człowiek wie co inni myślą o nim, to łatwiej jest potem na forum pewne tematy i dyskusje rozkręcać ;). Killer - ty napinaczu, kłamco i fałszywy człowieku: normalnie masz dwie osobowości - ta publiczna i prywatna ;). A to na mnie niektórzy wołają w ten sposób :D. Kurdę, ale ten świat (forumowy) szybko ewoluuje!
thinkerteacher

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje, pomysły i propozycje