Propozycja ROZWOJU forum! (poważna!)

Moderator: mrozik

Re: Propozycja ROZWOJU forum! (powazna!)

Postprzez Titrant » 04 gru 2017, 19:15

Do postu(latu) chlebika dołączyłbym jeszcze propozycję dodania nicka z chess.com (obok tego z lichess.org). Są to, jak pokazuje forumowa ankieta, dwa najczęstsze miejsca gry forumowiczów.

viewtopic.php?f=28&t=6525

PS. Bardzo mało osób na forum korzysta z możliwości załączenia nicka z playchess.com. We wspomnianej ankiecie ten serwer też wypadł blado.
"Powinieneś podążać za swoim własnym marzeniem - nie kogoś innego! Droga nigdy nie będzie prosta, ale powinieneś nauczyć się czerpać przyjemność z samej podróży". Viswanathan Anand
Titrant

Podziękował : 102 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy
Ranking: 1000

Re: Propozycja ROZWOJU forum! (powazna!)

Postprzez kolokwium » 04 gru 2017, 21:41

Podsumowując, proponuję aby była możliwość wpisywania nazwy serwera oraz nicka i rankingu. Obecnie jest możliwe podanie do trzech nicków (hehe można wpisać ranking) ze wskazanych (kurnik.pl, FICS, Playchess). Po zmianach, każdy mógłby wybrać również z 3 ale dowolne.
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2098 razy
Otrzymał podziękowań: 2219 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Re: Propozycja ROZWOJU forum! (poważna!)

Postprzez rutra » 28 lis 2018, 01:26

Kiedy wchodzę na forum klikam "nieprzeczytane posty" lub "zobacz swoje posty". Wyświetla mi się większość tematów, które mnie interesują. Natomiast są tematy, w których się nie udzielałem i później gdzieś mi znikają (jak kliknę "nowe posty" to też nie ma, bo już wcześniej przeczytałem ostatni post). Na portalach społecznościowych wiele osób spamuje kropkami aby otrzymywać powiadomienia (chociaż mogą ustawić śledzenie tematu).

Proponuję więc wprowadzić na forum coś takiego, żeby móc kliknąć "obserwuj wątek" i wtedy będą się wyświetlały tematy, w których się przeczytało "nowy post", a nie skomentowało. Nie chce zaśmiecać forum kropkami.
rutra

Podziękował : 1632 razy
Otrzymał podziękowań: 2028 razy
Ranking: 1670

Poprzednia strona

Powrót do Informacje, pomysły i propozycje