Propozycja ROZWOJU forum! (poważna!)

Moderator: mrozik

Postprzez Klr! » 28 paź 2006, 11:42

Hmm a co powiecie na stworzenia paru właśnie takich teamów jak na pojedynku Topalov - Kramnik, polegających na obronie i ataku poszczególnych zawodników? Coś tak jak w temacie "Essent 2006" tylko grzeczniej, spokojniej i konkretniej o samym graczu a nie mydle i powidle... :lol: :-) :oops: Każdy musiałby szanować zdanie innego (bez wyzwisk i obelg), ale rzucanie kontrargumentów byłoby mile widziane :-) Tak jak w sądzie: i bronić i atakować :mrgreen: Myślę, że mógłby być to też lepszy sposób na przyswajanie sobie informacji o danym graczu (a jest ich wiele, bardzo wiele... :-) ), gdyż z dyskusji więcej by się wyniosło niż z przeczytania "suchej" noty biograficznej.. Co Wy na to? :-)
Lepiej nie pisać nic, niż pisać nic...
Klr!

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez kolokwium » 28 paź 2006, 13:31

Nie proponuj tylko zakładaj, a temat sam się rozwinie. Zaznacz tylko w pierwszym poście aby była to rzeczowa dyskusyja. (propozycji mam już dość jak oglądam serial "z sejmu i senatu" 8-)
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2015 razy
Otrzymał podziękowań: 2166 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez demon_szybkosci » 02 sty 2007, 16:33

puzzle_na_Osieku napisał(a):daje 200 dolarow jak bede widzial zadania na pierwszej stronie . Przeworska..To na nagrody..

:idea: To chyba nasz ADMIN powinien sie tym zainteresowac :-D.
PS. Te dolary maja byc na nagrody, czy dla forum/admina za zamieszczenie zadan? :-?
demon_szybkosci

Postprzez Pic » 02 sty 2007, 16:46

Mi jest troszkę ciężko ten post zrozumieć. Proszę Władka z Chicago, żeby skontaktował się ze mną w tej sprawie.

email: pawlo1991@o2.pl
gg: 2772190
Pic
Zasłużony

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez redjok » 23 wrz 2007, 12:49

demon_szybkosci napisał(a):
puzzle_na_Osieku napisał(a):daje 200 dolarow jak bede widzial zadania na pierwszej stronie . Przeworska..To na nagrody..

Dopiero dzisiaj to zobaczyłem ale miałem ubaw hehe.

A wracając do tematu.
Przypominam kolegom forumowiczom że jestem w posiadaniu nicku na kurniku:

:arrow: chess_yoyo_pl

Czasami organizuję turnieje z jego poziomu. Jeśli są chętni do współpracy [tzn do częstrzego pojawiania się na kurniku pod tym nickiem to prosze o kontakt na priv - podam hasło] Uważam że to byłaby naprawdę świetna reklama forum.
redjok
Administrator

Podziękował : 414 razy
Otrzymał podziękowań: 487 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: redjok
FICS: redjok

Re: Propozycja ROZWOJU forum! (powazna!)

Postprzez redjok » 01 sty 2008, 16:41

demon_szybkosci napisał(a):Witam!

Wpadlem na GENIALNIE banalny pomysl :-P. Pewnie byl juz i wszyscy o nim mowili, ale chyba do mnie nie dotarlo 8-) ;-). Albo nie bylo i byc moze W KONCU forum bedzie przynajmniej powolutku TETNILO zyciem!
Moj pomysl:
1) podzial forum na mniejsze czesci
2) utworzenie grup zadaniowych
3) kazda grupa zadaniowa ma (niepisany, ale jednak) OBOWIAZEK pilnowania okreslonych czesci

Teraz konkretniej!
Interesuje mnie dzial A, zas w nich watki a1,a2,a3 - zbieram grupe chetnych, ktorych TAKZE te watki interesuja i beda w stanie (chocby raz na jakis czas - np. 1x/tydz) cos nowego czy ciekawego wniesc do tematu. Zbieram grupe osob, X1, X2, X3, X4. Grupa ta odpowiada JEDYNIE za tem fragment (czesc) forum! Jesli grupa nie wywiazuje sie z zadania, wtedy w dziale (wnioski, propozycje i zazalenia) wnoszone jest przez forumiakow oficjalne zazalenie, skarga, itp.
I na koniec: gdyby udalo sie podzielic (tak aby jak najmniej zachodzily na siebie grupy) CALOSC forum, to mamy forum, ktore STALE (chociaz powoli) rozwija sie!

WAZNE: Obowiazek dbania o dana czesc nie daje ZADNYCH ograniczen odnosnie korzystania z forum! (tzn. pisania na innych czesciach, itp.). Jedynym do czego zobowiazuje to dbania o "wlasne podworko" (czesc).

Podpisano - Demon_szybkosci
PS. Jesli (dana) grupa bedzie miala takie zyczenie moze byc w niej szef, ktory bedzie pelnil funkcje koordynujace (ew. motywujace)

+ propozycje z tematu

Układ rządzący

to zadania dla admina w nadchdzącym roku.

Dla mnie smutne jest to że admin jest totalnie bierny w obliczu przedłożonych propozycji a to jego zdanie jest najważniejsze

Adminie zabierz głos !![/u]
redjok
Administrator

Podziękował : 414 razy
Otrzymał podziękowań: 487 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: redjok
FICS: redjok

Postprzez Rafcik » 01 sty 2008, 17:09

Bojkot! :P
Rafcik
Administrator

Podziękował : 106 razy
Otrzymał podziękowań: 385 razy
Ranking: 2268

Postprzez Pic » 01 sty 2008, 23:18

Jak dla mnie troche dziwny pomysł. Zmuszać kogoś do pisania?! Ktoś chce coś napisać to pisze. Chce naładować jakiś dział nowościami - ok robi to, ale mieć taki obowiązek :roll: Chcecie pozbierajcie się w jakieś tam grupy tylko co ja do tego mam? Jak moge jakoś pomóc to się postaram...
redjok napisał(a):Układ rządzący

Wszystko w swoim czasie.
Pic
Zasłużony

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrozik » 14 lut 2008, 00:56

Po pierwsze przeniesienie forum na jakiś płatny serwer;
A kasa na to; sprzedawanie linków na allegro...
Nawet 200-300zł by z tego było rocznie a utrzymanie stronki to było by ze 50zł
Linki na dole strony wykorzystywane do pozycjonowania stron nikomu by nie wadziły.
mrozik
Administrator

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 261 razy
Ranking: 2040

Postprzez mrozik » 22 lut 2008, 02:55

mrozik napisał(a):Po pierwsze przeniesienie forum na jakiś płatny serwer;
A kasa na to; sprzedawanie linków na allegro...

:shock: :shock: :shock:
Stawiam sprawę tak, jeśli będzie odzew mogę zapłacić za hostowanie forum, byle by te reklamy znikneły, a w zamian bym linki wstawił w stopkę...
Propozycja jest poważna 8)
mrozik
Administrator

Postprzez Rafcik » 22 lut 2008, 17:04

Zgadzam na wszystko byle by nie yoyo.pl ...
Rafcik
Administrator

Podziękował : 106 razy
Otrzymał podziękowań: 385 razy
Ranking: 2268

Postprzez mol_ksiazkowy » 24 lut 2008, 15:04

:arrow: słusznie, potzrebny jakis stablilny serwer, ..bo gdy człek po raz setny widzi napisa baner "Yoyofon polaczymy cie z kazdym ".., to sie ciut denerwuje troszq, etc :luzz: ;}
mol_ksiazkowy
Przyjaciel

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 119 razy
kurnik.pl: molksiazkowy
FICS: molksiazkowy

Postprzez mrozik » 25 lut 2008, 00:51

Admin milczy...
mrozik
Administrator

Postprzez kolokwium » 25 lut 2008, 01:00

Ja napisa banera nie widza bo ma programa antybanerama Adblock Plus i oszczedama nerowoymi naeewt nie moosze brac tego co izzza malyszowa reklamuje w radio i telewidzeniu. w intternevie nir reklamujeona bo nie.

tu jest duzio o malopalska liga i gra w malopolska i moze na serrirze malopolska szachy moze by mazna foruma dac. ale i nie trzeba choc mozna bo mi relkama nie przeszkadza bo mie na jak sie ma Adblock Plus.
siema, ta roopta co heta coooooooooooooooooool :ok:
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2015 razy
Otrzymał podziękowań: 2166 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez mrozik » 25 lut 2008, 01:07

kolokwium napisał(a):tu jest duzio o malopalska liga i gra w malopolska i moze na serrirze malopolska szachy moze by mazna foruma dac.

Piotr mówi że pracuje nad tym ;)
kolokwium napisał(a):Ja napisa banera nie widza bo ma programa antybanerama Adblock Plus

Nie każdy go posiada, pozatym jest dylemat prawny, osoba zakładająco foru na yoyo zgodziła się na wyświetlanie reklam. Więc czy napewno możesz je wyłączyć ?
Problem na chwilę obecną nie ma jasnego rozwiązania.
mrozik
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje, pomysły i propozycje