Życie forum

Moderator: mrozik

Życie forum

Postprzez BulBulAtor » 06 paź 2006, 21:12

Jest tego trochę w ShoutBox'ie jednakże mało kto to czyta (ja sporadycznie), a i "do tyłu" niewygodnie wracać.

Najpierw należy odpowiedzieć czy forum upada.

Według mnie NIE!
  • praktycznie codziennie są nowe wpisy
  • admin nie zamierza zrezygnować z forum
  • są osoby z ciekawymi pomysłami
Niebezpieczeństwa dla forum:
  • zniechęcenie admina
    • hutek :arrow: szachomania
    • fish :arrow: glt
  • odchodzenie użytkowników
  • STOPowanie pomysłów
  • unikanie off-topa -> ShoutBox nie załatwia sprawy
  • uważanie, że szachista tylko szachami żyje
  • awarie serwera
  • utrata swojej pracy -> brak kopi zapasowej w przypadku awarii
BulBulAtor

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 0

Postprzez Pic » 06 paź 2006, 23:45

Nie wiem jak wy ale odczuwam, że forum nie pada tylko rok szkolny zaczął się już na dobre :-/ :-? :-( :cry: :-x i mało kto ma czas.

P.S. Wezmę za dowód godzinę o której wysyłam tego posta ;-)
Pic
Zasłużony

Postprzez Klr! » 07 paź 2006, 09:03

Pic nie zasłaniaj się rokiem szkolnym! Wiedziałeś, że kiedyś nastąpi! A jeżeli nie wiedziałeś, z czym wiąże się adminowanie forum to po co je zakładałeś?? Co jak co, ale Fish uczestniczył w życiu forum, reagował na wszystkie prośby i je rozbudowywał.. Tomrejten napisał, że starszyzna odchodzi (na studia :lol: )- być może nie do końca, gdyż są jeszcze inni i w nich cała nadzieja: w molu, demonie, kolokwium i mającym w tym roku maturę mattihau ;-) (no i oczywiście reszcie nie wymienionych). Jeżeli Pic'u sam nie weźmiesz się do roboty, to forum to najzwyczajniej padnie.. :-/

BulBulAtor napisał(a):Najpierw należy odpowiedzieć czy forum upada.

Według mnie NIE!
  • praktycznie codziennie są nowe wpisy
  • admin nie zamierza zrezygnować z forum
  • są osoby z ciekawymi pomysłami

Przez ostatnie 48 godzin forum odwiedziło aż 15 osób...! :shock: Nie będę pisał, ile za ten czas napisano postów, żeby się nam smutniej nie zrobiło... Może i admin nie zamierza zrezygnować z forum, ale rozbudować go też zamiaru za bardzo nie ma... Są osoby (nie wiem nawet czy liczba mnoga tu pasuje, ale niech już zostanie...) z ciekawymi pomysłami, ale realizacji tych pomysłów już brak...

Ciemność, widzę ciemność...
Załączniki
;).jpg
Lepiej nie pisać nic, niż pisać nic...
Klr!

Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Bag » 07 paź 2006, 10:36

Hmm, zauważyłem, że Pic i sir_satan poświęcają trochę za mało czasu. Może admin mógłby przekazać na jakiś czas władzę komuś z nas? (Mnie proszę nie wpisywać:)). To prawda, bo władza poświęca forum trochę za mało czasu. A sami nic nie zrobimy. Poza tym, chyba trzeba poszukać tzw. napęd, czyli usera, który trochę to forum rozrusza.
Bag

Postprzez Klr! » 07 paź 2006, 11:09

Sir_satan też poszedł na studia ;-)
Lepiej nie pisać nic, niż pisać nic...
Klr!

Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez demon_szybkosci » 09 paź 2006, 23:21

:arrow: Mnie interesuja glownie problemy rozwoju szachowego i rozwoju poprzez szachy... pytanie tylko KTO i ILU jest chetnych i gotowych dyskutowac na takowe tematy. Jak nie widze aktywnosci innych to sam ze soba nie bede chyba gadal, zgodne?! :cry: :roll: :-?
demon_szybkosci

Postprzez redjok » 10 paź 2006, 07:27

Jeżeli zamiast na forum będziemy wchodzili na jakąś reklamę serwerów yoyo to myślę, że to forum może nie przetrwać do nowego roku. Oby tylko tak się nie stało.
demon_szybkosci napisał(a):Jak nie widze aktywnosci innych to sam ze soba nie bede chyba gadal, zgodne?!
Dziwne byłoby gdybyś gadal ;-)
Ja mam taką zsadę, że jak nie mam nic sensownego do powiedzenia to po prostu siedzę cicho :roll:
redjok
Administrator

Podziękował : 384 razy
Otrzymał podziękowań: 463 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: redjok
FICS: redjok

Postprzez sir_satan » 10 paź 2006, 08:39

Bag ja bardzo chetnie poswiece weicej czasu poswiece forum ale musisz i pomoc. powiedzmy ze odpuszcze ci cwieczenie "wyznacz pętle histerezy ferromagnetyku przy pomocy halotronu", ale hmmm powiedzmy ze zrobisz dla mnie na labolatoriach z fizy zadanie pod tytulem "Badanie widm absorbcji roztworow za pomoca spektrokolorymetru", a w wolnej chwili jabys napisal program w C++, za notatki z wykladow z fizy, analizy matematycznej, algebry, filozofii i postaw informatyki tez bym byl wdzieczny. Jak zalatwisz to dla mnie to moge siedziec na forum 24 na dobe :lol: :evil: . Wiec jak ?? Miales wysoka srednia w 1 gimanzjum wiec to napewno dla ciebie bulka z maslem.
Uncle Satan ;-)
Obrazek
sir_satan

Postprzez demon_szybkosci » 10 paź 2006, 08:53

sir_satan napisał(a):filozofii i postaw

.... jak postawisz, to wtedy mozna nawet o filozofii rozprawiac :-P :lol: ;-)
demon_szybkosci

Postprzez Bag » 10 paź 2006, 10:33

No dobrze sir_satan, ale skoro wiesz, że nie będziesz miał za dużo czasu, po prostu porozmawiaj z Picem i daj jakiemuś aktywnemu rangę, niech wykona pomysły innych (dobre! pomysły). Mnie proszę nie wpisywać. Żeby znowu nie było, że sam się wpraszam,
Bag

Postprzez TalFanatic » 10 paź 2006, 13:39

demon_szybkosci napisał(a)::arrow: Mnie interesuja glownie problemy rozwoju szachowego i rozwoju poprzez szachy... pytanie tylko KTO i ILU jest chetnych i gotowych dyskutowac na takowe tematy. Jak nie widze aktywnosci innych to sam ze soba nie bede chyba gadal, zgodne?! :cry: :roll: :-?

Interesują mnie podobne tematy, ale to forum jest bardzo ograniczone. Zobacz jak amatorskie jest podejście większości do kwestii debiutów. Ręce opadają.
TalFanatic

Postprzez Bag » 10 paź 2006, 14:42

Może zamiast narzekać pomógłbyś nam? Narzekać każdy potrafi. Trzeba się wziąść do roboty. My z Tomrejtenem prowadzimy konkurs, więc coś robimy.
Bag

Postprzez TalFanatic » 10 paź 2006, 14:55

W czym pomagać? O debiutach nie ma tu z kim dyskutować bo i tak kończy się na 'to jest kiepskie albo 'to mi się nie podoba'. A wszystko bez podania wariantów.
Polskie fora internetowe to drobnica - jest kilka i każde ma maksymalnie kilkunastu użytkowników. Tak więc jest Szachista gdzie wypowiada się aktywnie z 10 osób, pzszach.pl gdzie silni szachiści toczą dyskusje (mówiąc delikatnie) 'polityczne. Są też polskieszachy.pl gdzie oprócz inwektywnie uświadczysz niczego. I dlatego fora umierają, że ludzie nie potyrafią się zjednoczyć.
TalFanatic

Postprzez sir_satan » 10 paź 2006, 19:50

Bag tobie nie oddalbym nawet posta o co dopiero mowic o randze. Ty rzucasz tylko pomyslami, zreszta 90% z nich sa "z drugiego tloczenia", albo jakies takie bez glowy. Jak kiedykolwiek wymyslisz cos dobrego to sam wykonam projekt, ale czuje ze to nie nastapi jeszcze przez dluzszy czas :evil: :evil: :evil: . A jesli masz jakies problemy to odezwij sie na gg, a nie nabijasz znow posty mowiac pozniej ze ty tu ciezko pracujesz :!: :!: :!:
Uncle Satan ;-)
Obrazek
sir_satan

Postprzez Bag » 12 paź 2006, 07:05

sir_satan napisał(a):Jak kiedykolwiek wymyslisz cos dobrego
No tu mnie obraziłeś. Jak takie macie zdanie o mnie, to żegnam. No i co z tego, że sypę pomysłami? Przynjamniej coś tu próbuję zrobić. Niektórzy nic nie robią, tylko czytają posty, a ja coś zrobić próbuję. No ale do realizacji niektórych pomysłów też potrzeba ludzi, bo adminem nie jestem. PS. Nie mam żadnych problemów.
Bag

Następna strona

Powrót do Informacje, pomysły i propozycje