Spamerzy

Moderator: mrozik

Re: Spamerzy

Postprzez kolokwium » 12 lut 2015, 14:35

Sęk w tym, że boty nie są ostatnio dla nas uciążliwe lecz LUDZIE.
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 1886 razy
Otrzymał podziękowań: 2077 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez adse » 05 lip 2017, 17:17

Ostatnio pojawia się trochę takich jednopostowych nowych. Na razie nie ma podstaw do zgłaszania, ale coś czuję, że zaczną się znienacka pojawiać spamy w stopkach, w już istniejących postach. Trudno je wtedy namierzyć. Ale gdyby dało się zrobić pod przyciskiem zgłoszenie coś w rodzaju "dodaj do obserwowanych postów", gdzie później jednym kiknięciem można by podejrzeć wszystkie "podejrzane" posty zgłoszone przez forumowiczów, to chyba ułatwiłoby upilnowanie tych nowych niepewnych, nie ryzykując stawiania do pionu tych nowych porządnych, co im tylko brakuje forumowego doświadczenia.
adse

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 363 razy

Postprzez silosen » 02 sie 2017, 08:15

Sugerujesz, że ktoś, kto dołącza do forum i pisze tylko jednego posta jest potencjalnym spamerem? Co za bezsens :P
.
silosen

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 0

Postprzez adse » 02 sie 2017, 19:57

Czyżbyś Silosen żył z kremów na celulit, zmarszczki, ujędrnianie biustu i pupy? Tak jak noran, graczol321, jocnar, szachmistrzu itd.?
http://szachowe.pl/viewtopic.php?f=28&t=1438&start=390#p101481
adse

Postprzez korob » 03 sie 2017, 10:51

czego mozna życzyc znajomemu
przez 86anadtrich » dzisiaj, 09:03
chodzi mi o jakiekolwiek pomysły, cokolwiek przyjdzie Wam na mysl typu zdrowia, kapci w groszki, jachtu, puszystych króliczków itd - kazda odpowiedz jest dobra. piszcie co Wam wpadnie na mysl, bo chcialabym z tego zrobic jeden długi tekst
https://pl.cośtam.com/

Faktycznie, jeśli ktoś pisze ble, ble, ble, niezwiązane z naszą tematyką, bez starania się o poprawność językową i na dodatek dorzuca linka na temat swędzenia pupy, to kogoś takiego należy wywalać!
Polecam Interaktywny Podręcznik Szachowy - http://szachydzieciom.pl
korob

Podziękował : 128 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy
Ranking: 2119

Postprzez adse » 08 sie 2017, 19:55

A właściwie dlaczego moderatorzy reklamodawców nie kasują? Nie przeszkadza to nikomu? Chcą pokazać "klientom", że tutaj można "tanio pozycjonować strony internetowe"?
Przecież z czasem doprowadzi to do zamknięcia forum, a pośrednim etapem będą zanikające "dyskusje" pomiędzy Thinkerem, Rutrą a Kolokwium.
adse

Postprzez rutra » 08 sie 2017, 20:39

adse napisał(a):Przecież z czasem doprowadzi to do zamknięcia forum, a pośrednim etapem będą zanikające "dyskusje" pomiędzy Thinkerem, Rutrą a Kolokwium.

Ja się z dyskusji praktycznie wycofałem nie z powodu spamerów tylko osób, które te dyskusje prowadzą. Nie chodzi mi o TT ani o kolokwium, ale o innych forumowiczów. Odnoszę wrażenie, że jak ktoś ma inne zdanie to zamiast przedstawić swoje argumenty próbuje zrobić wszystko, żebym przyznał mu racje, a jak tego nie robię to abym wyłączył się z dyskusji. Dlatego nie mam zamiaru z takimi osobami dyskutować, co najwyżej powiem co myślę na dany temat i na tym zakończę.
I kategoria (1650/1668/1655), I klasa sędziowska
rutra

Podziękował : 1545 razy
Otrzymał podziękowań: 1833 razy
Ranking: 1683

Postprzez thinkerteacher » 08 sie 2017, 23:36

adse napisał(a):A właściwie dlaczego moderatorzy reklamodawców nie kasują? Nie przeszkadza to nikomu? Chcą pokazać "klientom", że tutaj można "tanio pozycjonować strony internetowe"?
Przecież z czasem doprowadzi to do zamknięcia forum, a pośrednim etapem będą zanikające "dyskusje" pomiędzy Thinkerem, Rutrą a Kolokwium.

Mam nieodparte wrażenie, że od kilku dobrych lat kolega Thinker nie wchodzi w 95% dyskusji (w które dawniej wchodził), bo jednak po wielu latach walenia głową w mur... w końcu dotarło do jego pustego łba, że zamiast tracić cenny czas na głupoty... może znacznie więcej spamu zmieścić na blogu - i do tego jeszcze ten spam może być odpowiednio dzielony na różne części czy też (pod)grupy tematyczne. Dzięki temu jest bardzo dużo spokoju i przy okazji forum cichutko sobie życie własnym życiem... a Thinker produkuje spam na blogu zamiast tutaj! <3. I w ten oto sposób mamy złote rozwiązanie: wilk syty i owca cała! :*
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Podziękował : 7573 razy
Otrzymał podziękowań: 1074 razy
Ranking: 1000
FICS: NokiaTwenty

Postprzez adse » 09 sie 2017, 16:50

Uderz w stół...:D
A ja tylko myślę, że jak już prawie wszyscy będą mieli dość, to ostatnim etapem życia forum będzie tylko kilka osób, a wśród nich ci wspomniani:)
adse

Poprzednia strona

Powrót do Informacje, pomysły i propozycje