Strona 1 z 1

sport kibica

PostNapisane: 25 mar 2013, 22:00
przez kolokwium
KapitanPstrag opisał modę na kibicowanie polskiego kibica... http://kapitanpstrag.salon24.pl/495597, ... -kompleksy
fragmenty:

Jaki jest ulubiony sport Polaków? Ten, w którym akurat na dany moment odnosimy jakiekolwiek sukcesy. Przez ostatnie lata aż trudno nadążyć: była koszykówka, już nie ma. Kolejnym narodowym sportem została siatkówka / piłka ręczna, w międzyczasie odrodziły się skoki (Stoch), a póki biega Kowalczyk, wszyscy są ekspertami od biegów narciarskich.

Podsumowanie sportowego weekendu to przegląd jak „wyszli Nasi”. O! Nasz zdobył medal juniorów w biegu z przeszkodami. Poza tym słabo: Nasi grzeją ławę! Ale jest! Nasza Kochana Polska Borussia! Polacy dostali dobre noty od „Kickera”!Robert idzie do Milanu, Juventusu, Manchesteru United i City,Chelsea, Realu, Barcelony, PSG, Arsenalu i Bayernu.Wszędzie idzie Robert. Szkoda, że idzie, bo wtedy Borussia będzie mniej polska. A tak jest polska, równie mocno jak Chelsea jest brazylijska, bo ma w kadrze trzech Brazylijczyków.

Opisywane zjawisko osiąga swoje apogeum podczas Igrzysk Olimpijskich, które w polskiej telewizji są serią 45 sekundowych klipów z odtworzenia. Nasz Motylek zdobył medal? Super, idziemy do studia, żeby Babiarz mógł jeszcze raz powiedzieć wszystkim, to co właśnie przed chwilą widzieli. Co tam, że zaraz jest finał 100m stylem dowolnym, koronny dystans w pływaniu: przecież tam nie ma Polaków, więc dajmy celebrytom ze studia popodniecać się medalem. W końcu Polacy i tak nie wiedzą, że coś tracą, bo im tego nie powiedział ekspert.

Zapasy? Kiedyś fajne, teraz już nie. Judo? Nasi szybko odpadli: wyciąć! Chód sportowy? Ta dyscyplina, która porywa narody świata? Eee, już nie.

Ale nic to, jutro rano czesanie bobra na czas, a potem rzut ogórkiem. Nasi nie są faworytami, ale kto wie, może będzie niespodzianka?

Re: sport kibica

PostNapisane: 24 cze 2018, 20:11
przez redjok

Re: sport kibica

PostNapisane: 30 wrz 2018, 15:20
przez Titrant
:jupi: :jupi: :jupi:

DZISIAJ GRAMY W FINALE MISTRZOSTW ŚWIATA!!!

:jupi: :jupi: :jupi:Finał rozpocznie się o godzinie 21:15.