Kup Indeks z www.szachowe.pl

Moderator: kolokwium

Re: Kup Indeks z www.szachowe.pl

Postprzez mattihau » 24 lip 2012, 09:03

Szanowni Państwo,

zakończyła się już kolejna edycja AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Była to wspaniała podróż - pełna przygód, nowych doświadczeń i wielkich emocji dla ponad 1200 uczniów AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Wiem, że przez ten rok szczególnie mocno trzymali Państwo kciuki za dziecko, któremu ufundowali Państwo indeks. Było warto! Sukcesy - te małe i te duże - które bez Państwa nie mogłyby się wydarzyć, to między innymi:

Zagadki alfabetyczne i zagadki literkowe, to gry które Laura zrobiła. Ułożyła alfabetycznie 20 wyrazów! Odtworzyła po 1,5h 10 słówek z pamięci. Znalazła 7 par rysunków, a Pani Paula - 0.

Laura uszeregowała wyrazy w porządku alfabetycznym (5 zaczynających się na tą samą literę)

Dla nas każdy sukces dziecka to znak, że nasza praca ma ogromny sens. Dlatego dziękuję za Państwa wsparcie. Wraz z tą wiadomością przesyłam Państwu "Raport z wyników AKADEMII PRZYSZŁOŚCI". Proszę zobaczyć, jak rozwinęły się dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Dziękuję za ten wspólny rok,

Anna Wilczyńska
Dyrektor projektu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI
Zapraszam na stronę Użyteczna Informatyka - Szkolenia - Pakiet Office Excel, Word, Power Point i Outlook. Szkolenia w Krakowie.
mattihau
Zasłużony

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez mattihau » 11 paź 2012, 09:00

Hej, wrzucam dwa filmiki zachęcające do zaangażowania się w kolejną edycję AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

Zapraszam na stronę Użyteczna Informatyka - Szkolenia - Pakiet Office Excel, Word, Power Point i Outlook. Szkolenia w Krakowie.
mattihau
Zasłużony

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez catherine_best » 22 gru 2017, 03:20

Trochę już czasu minęło od tej akcji, ale chciałam bardzo podziękować jej inicjatorowi - wielkie dzięki mattihau i Wam wszystkim Panowie za udział i zdecydowanie. Jesteście na prawdę niesamowici.
Cóż obecnie trochę boli mnie serce, bo w tym roku w miejscu gdzie pracuję chciałam zrobić taką samą inicjatywę, aby jakieś dziecko dostało indeks na Święta. Niestety nie udało się, bo pomysł nie spotkał się z zainteresowaniem, a o innych rzeczach nie chcę wspominać. Pozostaje pomóc paczce indywidualnie :)
Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję Panowie i gdyby taka inicjatywa pojawiła się w przyszłości, to dołączam się do niej bez wahania. Nie znam osobiście twórcy "paczki" ks. Jacka, ale jest to osoba której działania zawsze warto wspierać ^_^
"Ty też nie możesz być obojętny" -> https://www.szlachetnapaczka.pl/
catherine_best

Podziękował : 40 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ranking: 0

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark