kwiatki na forum

Moderator: kolokwium

Re: kwiatki na forum

Postprzez Titrant » 09 kwi 2018, 22:28

biesy napisał(a):Pani Moniko jeśli Pani czyta to składam szczere gratulacje.

kolokwium :?
"Powinieneś podążać za swoim własnym marzeniem - nie kogoś innego! Droga nigdy nie będzie prosta, ale powinieneś nauczyć się czerpać przyjemność z samej podróży". Viswanathan Anand
Titrant

Podziękował : 91 razy
Otrzymał podziękowań: 119 razy
Ranking: 1000

Postprzez kolokwium » 21 maja 2018, 02:58

thinkerteacher napisał(a):2. Niekiedy na weekendach można rozegrać nawet i 200 partii (wtedy na tygodniu można mieć wolne, a i tak normę się wyrabia).

Demon po przemianie bywał tutaj raczej jako kibic niż delikwent. dlatego ze smutkiem zamieszczam Jego wypociny. Prawdopodobnie padł ofiarą regionalizmowi, który jest związany ze smutną przeszłością Rzeczypospolitej.
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2062 razy
Otrzymał podziękowań: 2189 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez rutra » 21 maja 2018, 05:31

kolokwium napisał(a):Demon po przemianie bywał tutaj raczej jako kibic niż delikwent. dlatego ze smutkiem zamieszczam Jego wypociny. Prawdopodobnie padł ofiarą regionalizmowi, który jest związany ze smutną przeszłością Rzeczypospolitej.
rutra

Podziękował : 1608 razy
Otrzymał podziękowań: 1997 razy
Ranking: 1670

Re: Fischer

Postprzez kolokwium » 12 cze 2018, 15:20

FireEasy napisał(a):Polecacie tą pomarańczową książeczkę o Fischerze, która została napisana przez Soltisa. Dla jego poziomu ona jest odpowiednia. Jeśli mam mocną trójkę albo słabą dwójkę to wpłynie na mój poziom?
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2062 razy
Otrzymał podziękowań: 2189 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark