Kwestie językowe - pisanie/czytanie ze zrozumieniem

Moderator: kolokwium

Postprzez Rafcik » 17 paź 2006, 14:17

TalFanatic napisał(a):Nie ma czegoś takiego jak talent. Zainteresowanych odsyłam do arta w Świecie Nauki (2 lub 3 miesiące temu).

No tak, może jakieś cytaty dla tych co nie mają dostępu do "Swiata Nauki"...
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość." - Budda
Rafcik
Administrator

Podziękował : 106 razy
Otrzymał podziękowań: 384 razy
Ranking: 2268

Postprzez kolokwium » 17 paź 2006, 14:20

TalFanatic napisał(a):
Pic napisał(a):
mattihau napisał(a):Talent - napewno duża cześc sukcesu, bez neigo nie zajdziemy daleko jednak zawsze można nadrabiać ciezką pracą która daje efekty ;) Pamiętajmy nie kazdy jest Carlsenem ;)

No właśnie talent, talent, talent........... Jak rozpoznaje się nadzwyczajne zdolności(talent) :?: Jak zdefiniować pojęcie talent szachowy :?:

Nie ma czegoś takiego jak talent. Zainteresowanych odsyłam do arta w Świecie Nauki (2 lub 3 miesiące temu).

Pic (źródło) napisał(a):Ja zrobiłem je w ok 5min. - na ŚWIEŻYM POWIETRZU

Jedni mają talent do matematyki, inni do pisania. Zawsze jednak można skorzystać z komputera. Pomoże tak w matematyce, jak i w ortografii :roll:

edit by Pic// Poprawiłem błędy :-P dzięki kolokwium ;-)
Ostatnio edytowany przez kolokwium 01 sty 1970, 01:00, edytowano w sumie 2 razy
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2006 razy
Otrzymał podziękowań: 2151 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez TalFanatic » 17 paź 2006, 14:26

Rafcik napisał(a):
TalFanatic napisał(a):Nie ma czegoś takiego jak talent. Zainteresowanych odsyłam do arta w Świecie Nauki (2 lub 3 miesiące temu).

No tak, może jakieś cytaty dla tych co nie mają dostępu do "Swiata Nauki"...

Czytałem ten numer w czytelni akademickiej. Przejdz się do biblioteki. Naprawdę warto
TalFanatic

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez kolokwium » 17 paź 2006, 14:43

TalFanatic napisał(a):Przejdz się do biblioteki. Naprawdę warto
Jeżeli aż tak warto, to idź tam jeszcze raz, znowu TO wypożycz, zrób notatki i zacytuj na forum jak prosi Rafcik.
Ostatnio edytowany przez kolokwium, 17 paź 2006, 14:58, edytowano w sumie 1 raz
kolokwium
Moderator

Postprzez Tomrejten » 17 paź 2006, 14:57

kolokwium napisał(a):
Pic (źródło) napisał(a):Ja zrobiłem je w ok 5min. - na ŚWIERZYM POWIETRZU

Jedni mają talent do matematyki, inni do pisania. Zawsze jednak można skorzystać z komputera. Pomoże tak w matematyce, jak i w ortografii :roll:

Po zdaniu się stawia kropkę.

Jak się chce psa uderzyć to i kij sie znajdzie. Wrócmy do tematu, a jak ktoś się boi iśc do biblioteki to już jego problem. :mrgreen:

Pozdrawiam
Tomrejten

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez kolokwium » 17 paź 2006, 15:00

Jest nie tylko kropka, kropeczka. Ale WIELKA kropa z kręcącymi oczyma :mrgreen:
kolokwium
Moderator

Postprzez Tomrejten » 17 paź 2006, 15:02

kolokwium napisał(a):Jest nie tylko kropka, kropeczka. Ale WIELKA kropa z kręcącymi oczyma :mrgreen:

Trzymaj się tematu.
Tomrejten

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez TalFanatic » 17 paź 2006, 15:02

Tomrejten napisał(a):
kolokwium napisał(a):
Pic (źródło) napisał(a):Ja zrobiłem je w ok 5min. - na ŚWIERZYM POWIETRZU

Po zdaniu się stawia kropkę.

Jak się chce psa uderzyć to i kij sie znajdzie. Wrócmy do tematu, a jak ktoś się boi iśc do biblioteki to już jego problem. :mrgreen:

Pozdrawiam

1.Kolokwium lubi pisać o szystkim, tylko nie o szachach.
2.Lubi innym wytykać ortografy, chociaż sami nimi wali jak gnojem po polu (np na www.pzszach.pl).
3.Zrobil sobie drugiego nicka i gada sam ze sobą (o czym wszyscy tu wiedzą), często popierając własne wpisy (to już śmierdzi chorobą psychiczną).
4. Jest chyba jakimś zboczeńcem bo w wielu postach wspomina o gołych babach i wkleja ich zdjęcia.

Mattihau - możesz mnie nawet zablokwac, mnie to nie rusza. Tylko wiesz do czego to doprowadzi? Do tego, że za jakiś czas zostanie tu kilku uxytkowników, a w większości tematów Kolokwium będzie gadał z bulbulatorem o ... ortografii.
Powodzenia.
TalFanatic

Postprzez mattihau » 17 paź 2006, 15:07

Możecie robić wszystko co nie narusza regulaminu ;)

P.S. A sprawe Bulbulatora wypadało by wyjaśnić ;)

pozdrawiam
Zapraszam na stronę Użyteczna Informatyka - Szkolenia - Pakiet Office Excel, Word, Power Point i Outlook. Szkolenia w Krakowie.
mattihau
Zasłużony

Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez TalFanatic » 17 paź 2006, 15:09

mattihau napisał(a):Możecie robić wszystko co nie narusza regulaminu ;)

P.S. A sprawe Bulbulatora wypadało by wyjaśnić ;)

pozdrawiam

W temacie o treningu chciałem się podzielić własnymi doświadczeniami, ale skoro to jest forum miłosników prof Miodka, to chyba muszę poszukać innego.
TalFanatic

Postprzez demon_szybkosci » 17 paź 2006, 15:24

TalFanatic napisał(a):W temacie o treningu chciałem się podzielić własnymi doświadczeniami, ale

... przejdz do dzialu Nauka Gry --> Nauka Gry, zaloz temat i mozemy jechac z tematem. Jestem jak najbardziej zainteresowany ta tematyka (patrz moj wpis w: --> Powazna Proba rozwoju forum)
demon_szybkosci

Postprzez TalFanatic » 17 paź 2006, 15:26

demon_szybkosci napisał(a):
TalFanatic napisał(a):W temacie o treningu chciałem się podzielić własnymi doświadczeniami, ale

... przejdz do dzialu Nauka Gry --> Nauka Gry, zaloz temat i mozemy jechac z tematem. Jestem jak najbardziej zainteresowany ta tematyka (patrz moj wpis w: --> Powazna Proba rozwoju forum)

Wpisałem sie w tytm temacie ale zostałem zaatakowany przez ptaszynskiego. A ponieważ na tym forum popiera sie zakompleksionych idiotów, to ja kończę z wpisami tutaj i wracam na bardziej merytoryczne fora angielskie. Pozdro
TalFanatic

Postprzez demon_szybkosci » 17 paź 2006, 15:51

TalFanatic napisał(a):kończę z wpisami tutaj i wracam na bardziej merytoryczne fora angielskie

... wiec jesli mozesz to podaj KILKA najlepszych forow, na ktorych merytorycznie tocza sie ciekawe dyskusje! Chetnie poczytam!
demon_szybkosci

Postprzez TalFanatic » 17 paź 2006, 15:53

TalFanatic

Postprzez Bag » 17 paź 2006, 16:01

Ale się rozpisaliście. TalFanatic, to że ortografia jest dla nas ważna, to bardzo dobry punkt. Na wielu forach muszę czytać: nei, najleprzy, hyba, itd. No ale fanatyzm ortograficzny (chyba o to Ci chodzi) też bywa szkodliwy. Przykładem jest ten temat i kilka wypowiedzi.
demon_szybkosci napisał(a):... wiec jesli mozesz to podaj KILKA najlepszych forow, na ktorych merytorycznie tocza sie ciekawe dyskusje! Chetnie poczytam!
Demonie, to decyzja TalFantica, a czyjeś decyzje należy szanować. A w Twojej wypowiedzi ironią czuć na kilometr. (Jeżeli Cię tym uraziłem to przepraszam.) Niektóre posty to fontanna głupoty i źródełko kłótni pomiędzy userami. Czy tak ma być? To jest forum szachowe, a nie piaskownica.
Bag

Następna strona

Powrót do Hydepark