Przedstaw się!

Moderator: kolokwium

Re: Przedstaw się!

Postprzez bartelchess88 » 03 maja 2017, 13:25

Cześć!
Mam na imię Grzegorz.
Jestem początkującym w tej sprawie ale ewentualne lubię sobie zagrać kiedy mam wolny czas. Więc, niestety nie mam dużego doświadczenia w strategiach szachowych, ale cieszę się grając w szachy. Mój ulubiony arcymistrz szachowy to Mateusz Bartel - młody i ładny chłopaka, też z Warszawy jak i ja. Żyje na obrzeżach Warszawy, pracuje biznes konsultantem w IT Firmie.
Ostatnim czasem graje sobie na www.lichess.org i próbuje strategie na www.chessable.com. Może są jeszcze jakieś źródła dla efektywnych strategij szachowych?
Dziękuje!
Pozdrawiam,
Grzegorz
bartelchess88

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 0

Postprzez pływak » 02 sie 2017, 22:30

Siemanko!
Adam, inż. transportu i logistyki. Będąc nastolatkiem grałem w szachy na turniejach w W-wie i okolicach kilka wygrywając. Aktualnie chcę przypomnieć sobie trochę teorii.

Pozdrawiam miłośników gry
A
pływak

Postprzez fuuria » 14 paź 2017, 18:48

Hej, nareszcie udało mi się do Was dołączyć ;)
fuuria

Postprzez demoniczna » 23 paź 2017, 12:47

Cześć, jestem nowa, dlatego się z Wami witam ;>
demoniczna

Postprzez goniec » 06 lis 2017, 17:10

Bardzo fajne forum i fajni ludzie, pozdrawiam Was ;)
goniec

Postprzez piotr909 » 10 lis 2017, 17:20

Cześć. Ja też cieszę się ,że dołączyłem do was! Jestem Piotrek, w szachy gram od 14 lat,ale z przerwami. Teraz od dwóch lat gram systematycznie. Nie wiem jaki poziom osiągnę,ale podobają mi się szachy gdy widzę jakiś progres,gdy widzę sens w ogóle grania, bo nie chcę być chłopcem,który daje punkty za darmo :), np przegrywałem wcześniej z jednym zawodnikiem,a potem z nim wygrałem. Czasami grywam na kurniku, ches, ale niestety mam wrażenie, ze wszyscy tam oszukują, albo ja się nie mogę tam skupić. Ale myśle ,ze większość gra z programem, bo za szybko wykonują ruch Często się boją grać z niższym rankingiem :D. W realu mi to lepiej wychodzi...A odkąd są hasła antypolskie na kurniku juz tam nie gram...
piotr909

Ranking: 1600
kurnik.pl: peter1990
Playchess: biker90

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark