Strona 1 z 1

4000 partii korespondencyjnych w jednym momencie.

PostNapisane: 10 lis 2019, 12:37
przez Petro
Kiedyś grałem z osobą mającą ponad 300 partii w trakcie. Myślałem, że on grubo przesadza, ale... https://www.chess.com/member/burovvictor. Ten Rosjanin na chwilę obecną gra 4151 partii korespondencyjnych. Co ciekawe w ostatnich 3 miesiącach nie przegrał na czas ani jednej gry.

Re: 4000 partii korespondencyjnych w jednym momencie.

PostNapisane: 10 lis 2019, 15:10
przez Grem
Petro napisał(a):Kiedyś grałem z osobą mającą ponad 300 partii w trakcie. Myślałem, że on grubo przesadza, ale... https://www.chess.com/member/burovvictor. Ten Rosjanin na chwilę obecną gra 4151 partii korespondencyjnych. Co ciekawe w ostatnich 3 miesiącach nie przegrał na czas ani jednej gry.


Okazuje się że można, ale wymaga to pilnowania czyli dużo czasu albo konta premium, pewien polski użytkownik (z naszego forum) też próbował ile można ale doszedł do wniosku że to nie dla niego :devil: , lepiej znaczniej mniej ale za to jakościowo więcej ;D .

Re: 4000 partii korespondencyjnych w jednym momencie.

PostNapisane: 26 sty 2021, 23:06
przez Torquemada
Oczywiście,że tak się nie da,chyba że chcesz sprowadzić tę grę do trzaskanek enginowych i to na bardzo niskim poziomie.Każdy profesjonalista w grze kor tylko marzy o tak łatwym łupie.Przecież posługiwanie się jedynie kompem bez własnego mózgu musi prowadzić do porażki.On oczywiście trafia też na równych sobie i stąd ma jakiś tam ranking ale tak naprawdę to jest mięso armatnie dla prawdziwych zawodników.