Szachy korespondencyjne na gameknot

Moderator: redjok

Szachy korespondencyjne na gameknot

Postprzez thinkerteacher » 06 sty 2012, 03:22

Pytanie czy możesz wyzwać użytkownika demonszybkosci na partie (1 białymi i 1 czarnymi)? Z tego co zauważyłem, to masz ustawienia, które blokują wyzwanie poniżej rankingu (oceny) 1800. Jak więc masz ochotę popykać korespondencyjnie, to zaproś mnie to popykamy ;) :). Chcę zobaczyć jak to działa, bo nigdy (poza kilkoma partiami) nie grałem w ten sposób. Jak możesz to napisz jak długo myślisz nad pozycją i średnio ile schodzi ci z partią (3-4 tyg?).
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Podziękował : 7600 razy
Otrzymał podziękowań: 1074 razy
Ranking: 1000
FICS: NokiaTwenty

Re: Szachy korespondencyjne na chess.com

Postprzez thinkerteacher » 06 sty 2012, 03:25

Yaroo napisał(a):No masakra... Tu chyba sto lat trzeba czekać aż ktoś podejmie wyzwanie... :sleep:
Zobaczymy: rzuciłem 20 wyzwań i niebawem się okaże jak szybko przeciwnicy je podejmą oraz jak to wszystko działa. Być może GameKnot.com nie jest tak słaby, ale na razie poczekajmy... ;)
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Podziękował : 7600 razy
Otrzymał podziękowań: 1074 razy
Ranking: 1000
FICS: NokiaTwenty

Re: Szachy korespondencyjne na chess.com

Postprzez kokokinel » 06 sty 2012, 07:05

Zainteresowaliście mnie serwerem gameknot i postanowiłem spróbować. Oczywiście bez opłat za premium. Od świąt zakończyłem 6 partii (same zwycięstwa) a 6 jest w toku. Na razie dwukrotnie mi się zdarzyło, że przeciwnik nie poddał się w beznadziejnej sytuacji i 3 dni musiałem czekać na ogłoszenie zwycięstwa.
kokokinel

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 1800
kurnik.pl: kokokinel
FICS: kkokokinel
Playchess: kkokokinel

Re: Szachy korespondencyjne na gameknot

Postprzez Yaroo » 25 kwi 2013, 12:23

Odświeżę trochę stary temat, ale (chyba gdzieś to kiedyś już wspominałem) wg mojej opinii nie ma lepszego serwera do gry korespondencyjnej od gameknot.com. Co prawda ostatnio trochę mnie zawiedli, ponieważ miałem ustawiony filtr blokowania wszelkich pierdół typu reklamy i grzecznie mi kilka razy proponowali płatne kono, a następnie po prostu zablokowali na amen... ponieważ oni są wpomagani przez te reklamy, a ja je blokuję. Dlatego też albo wykupię premium, albo... nici z gry :( Ale i tak nigdzie nie spotkałem lepszego serwera, a próbowałem grac na wielu - m.in. chesshere.com, schemingmind.com, itd.).
Yaroo

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Ranking: 1800
FICS: Yaroo

Powrót do Szachy korespondencyjne