Forumowa kołóweczka

Moderator: kolokwium

Forumowa kołóweczka

Postprzez zimny_toster » 27 kwi 2019, 21:34

Ślimak, jak wynika z postów okazał się dobrym posunięciem. Dlatego mam pomysł na pociągnięcie tego wątku. Czy byliby chętni forumowicze na rozegranie jakieś kołóweczki? Tempo 60+30 sekund, na lichess jako że się sprawdził. Byśmy grali podwójne rundy tzn. z każdym po dwie partie. Dajcie znać, co myślicie i są chętni.

Jednocześnie proszę koleżeństwo o zgłaszanie się do środy 8 maja do 21.20. O 21.40 jest losowanie Multilotka i wtedy też ustalone zostaną numery startowe.

PS Pierwotnie tytuł tematu brzmiał "Forumowa kołóweczka/turniej drabinkowy", ale po namyśle wycofałem się z turnieju drabinkowego.
Ostatnio edytowany przez zimny_toster 29 kwi 2019, 12:28, edytowano w sumie 2 razy
"Szachy przypominają życie, z tą różnicą, że w życiu myśląc, że jesteś królem, bywasz najczęściej pionkiem"
zimny_toster

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy
Ranking: 1800

Re: forumowa kołóweczka/turniej drabinkowy

Postprzez zimny_toster » 28 kwi 2019, 12:00

Mamy nasz ranking forumowy. Mógłby się na coś przydać. Poza tym chyba łatwiej go zorganizować i może mieć ciągły charakter.

Z drugiej strony taka kołówka treningowa może spodobać się osobom, które chcą pograć klasyki. A jednocześnie nie tolerują dziwnych temp typu 45+45.

Ja wolałbym zagrać kołówkę. Ale to zależy od chętnych.
"Szachy przypominają życie, z tą różnicą, że w życiu myśląc, że jesteś królem, bywasz najczęściej pionkiem"
zimny_toster

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Petro » 28 kwi 2019, 14:01

Chętnie zagram. Lepiej chyba będzie zrobić kołówkę.
Partia ma trzy fazy: w pierwszej ma się nadzieję, że stoi się lepiej, w drugiej wierzy się, że pozycja jest lepsza, w trzeciej widzi się, że pozycja jest przegrana.-Ksawery Tartakower
Petro

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy
kurnik.pl: Petro22

Postprzez FireEasy » 28 kwi 2019, 16:17

Ja mogę, druga kategoria
FireEasy

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ranking: 2600