Mecze demona z forumowiczami - ważna nowa zasada

Moderator: kolokwium

Mecze demona z forumowiczami - ważna nowa zasada

Postprzez demon_szybkosci » 25 lut 2011, 22:35

:idea: Informuję, że zmieniłem zasady rozgrywania meczy z moimi przeciwnikami. Od dziś (25.02.2011) każdy kto będzie chciał przetestować demona na kurniku w meczu (oficjalnym forumowym) będzie musiał posiadać ranking CO NAJMNIEJ 1600! (oczywiście uzyskany uczciwą grą) Niestety, ale musiałem zmienić (ustanowić) tę zasadę, ponieważ partie zawodników z którymi rozgrywam mecze nie mają dla mnie wartości rozwojowej :( :?. Technikę realizacji przewagi figury (lub 2-3 pionków) opanowałem już na 10 tysiącach partii, więc więcej nie jest to dla mnie konieczne (a tym bardziej rozwojowe). Przepraszam wszystkich, którzy chcieli mnie pokonać, a nie mają rankingu 1600 lub więcej. Myślę, że DLA KAŻDEGO chętnego, aby zmierzyć się z demonem będzie to dodatkowa motywacja, aby najpierw "dojrzeć" szachowo, natomiast dla mnie gwarancja tego, że nie będę musiał tracić czasu na to, aby wygrywać i nie rozwijać się :twisted: :wall:

PS. Wiele razy kilka osób zwracało mi na to uwagę (abym nie grywał z zawodnikami słabszymi rankingowo o więcej niż 100 punktów, ale jakoś to do mnie nie docierało, bo wydawało mi się, że zrobię im krzywdę - nie dając szansy sprawdzenia się. A tymczasem sam podcinałem gałąź na której siedziałem :wall: :crazy:).
demon_szybkosci

Powrót do Turnieje i konkursy Forumowe