Mecz: Czaturanga vs xghoustx P30+30

Moderator: kolokwium

Re: Mecz: Czaturanga vs xghoustx P30+30

Postprzez XghoustX » 27 mar 2011, 23:56

Chyba nikt nie wątpił w Twoją wygraną :) Ja chciałbym Ci podziękować za sporą dawkę nauki i świetną zabawę :)
Obrazek
Pozdrawiam ALL
XghoustX

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ranking: 1000
kurnik.pl: zlotyduszek
FICS: duszek

Postprzez demon_szybkosci » 28 mar 2011, 02:18

Ja się spodziewałem, że kolega duszek urwie 1 do 1,5 punktu (więcej nie postawiłbym) z 10 partii, a tymczasem kolega Cwirek okazał się przeciwnikiem BARDZO wymagającym i nie pozostawił suchej nitki na duszku. Szczerze mówiąc to nie wiem czy może lepiej nie zrezygnować z gry z kolegą Maciejem, póki jeszcze mnie oficjalnie nie wyzwał na pojedynek ;). Oczywiście jak będzie okazja (podejrzewam, że nie dalej niż za 1,5-2miesiące) to z chęcią zmierzę się, aby zobaczyć "inne szachy". Próbkę batów dostałem na ostatniej szansie w programie "Szachowa Liga Mistrzów żegna demona, wita Macieja Cwirka" :). To było wspaniałe przeżycie, więc jak się nieco przygotuje to będę próbował urwać chociaż 10% punktów :).
demon_szybkosci

Postprzez ŁowcaAndroidów » 28 mar 2011, 05:37

Po prostu popełniałem mniej błędów niż Duszek. W szachach to wystarczy by wygrać :)
"Jednym z najważniejszych elementów współczesnej strategii jest ograniczenie działania jednej z lekkich figur przeciwnika" A.K.
ŁowcaAndroidów
Moderator

Podziękował : 306 razy
Otrzymał podziękowań: 558 razy
Ranking: 2286
FICS: MlodyBog

Poprzednia strona

Powrót do Turnieje i konkursy Forumowe