Konkurs zadaniowy "Jestem szachista" - rozmowy

Moderator: kolokwium

Postprzez pyetrek » 12 gru 2006, 04:36

demon_szybkosci napisał(a):Gdybys napisal, ze AKTYWNYCH jest 5-7 osob, to jeszcze bym uwierzyl! :roll:

Nie możesz porównywac aktywnosci innych uzytkowników ze swoja, przeciez juz przegnałes Klr'a w ilosci spłodzonych postów :lol: i jestes na czele peletonu :!:
:mrgreen:
pyetrek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez demon_szybkosci » 13 gru 2006, 03:24

pyetrek napisał(a):Nie możesz porównywac aktywnosci innych uzytkowników ze swoja, przeciez....

:arrow: Przeciez NIKT nie zabrania pisac postow na temat oraz zakladac watkow, czy tak?! :shock: :-P :lol: ;-). A ze jestem na czele, to byc moze dlatego, ze ZALEZY mi na tym, aby forum zylo, roslo oraz abysmy WSPOLNIE od siebie sie uczyli i dobrze/milo spedzali czas na forum! :idea: :roll:
demon_szybkosci

Postprzez pyetrek » 13 gru 2006, 04:11

demon_szybkosci napisał(a):Przeciez NIKT nie zabrania pisac postow na temat oraz zakladac watkow, czy tak?! :shock: :-P :lol: ;-)

Taaaaaaaak o taaaaaaak :mrgreen: ale nie kazdy ma tyle czasu, energii i pomysłow co niejaki demon szach mistrz(tłumaczenie z jęz.ang. własne Copyright by Pyetrek)_ :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2006-12-13, 03:13 ]
demon_szybkosci napisał(a):A ze jestem na czele, to byc moze dlatego, ze ZALEZY mi na tym, aby forum zylo, roslo oraz abysmy WSPOLNIE od siebie sie uczyli i dobrze/milo spedzali czas na forum! :idea: :roll:

Tak trzymac, pochwalam :!: :idea: ;-)

Mysle ,ze tym razem nie uraziłem twojego "Ego" :?:

:mrgreen: :-P
pyetrek

Postprzez demon_szybkosci » 14 gru 2006, 04:27

pyetrek napisał(a):ale nie kazdy ma tyle czasu, energii i pomysłow co niejaki demon szach mistrz

:idea: GDYBY na forum bylo wiecej osob aktywnych, to DOPIERO moglbym sie rozkrecic! :-P :lol: (mowie SERIO!). Szkoda troche, ze nie bardzo jest z kim pogadac, niemniej dobrze, ze chociaz cokolwiek sie rusza na forum! :roll:
:arrow: PS. Pomyslow mozna sypac z rekawa dziesiatki, jesli nie setki! Dowiodlem tego sam sobie kiedys, gdy wpadlem w trans i wypisalem ok. 100-120 pytan/tematow, na ktore warto/chcialbym znac odpowiedzi, ew. bardziej zglebic zagadnienia!
PS. Idz pietrek lepiej spac ;-) :-P. A jak nie masz co robic, to zamiast pisac o niczym, napisz o czyms (ciekawym, fajnym, interesujacym), tak zeby innych przyciagnac! :roll:
demon_szybkosci

Postprzez pyetrek » 14 gru 2006, 05:01

demon_szybkosci napisał(a):PS. Idz pietrek lepiej spac ;-) :-P . A jak nie masz co robic, to zamiast pisac o niczym, napisz o czyms (ciekawym, fajnym, interesujacym), tak zeby innych przyciagnac! :roll:

OK, zastosuje sie do twojej rady bo juz pozno :-P
A teraz ty wysłuchaj mojej
:!: zamien ilosc postów na jakosc to moze wtedy bedziesz miał z kim pogadac skoro uwazasz ze nie ma wystarczajacej liczby odpowiednich rozmówców na tym forum :-)
pyetrek

Postprzez demon_szybkosci » 15 gru 2006, 03:28

pyetrek napisał(a):zamien ilosc postów na jakosc to moze wtedy bedziesz miał z kim pogadac

:idea: Wiec od liczby wszystkich moich postow odejmij 60% i powiedz czy 40% z 240 postow, to malo?! Gdyby NAPRAWDE byli rozmowcy, ktorzy az pala sie do rozmowy, to uwierz mi, ze demon takze by mogl rozwinac skrzydla! :-o :roll:
demon_szybkosci

Postprzez Klr! » 15 gru 2006, 03:31

Zgadza się. Trudno dyskutować na niektóre (na prawie wszystkie!) tematy w trzech- czterech. W taką liczbę to się liter obala a nie... :lol: ;-) :-P :-o :-D 8-)
Lepiej nie pisać nic, niż pisać nic...
Klr!

Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez demon_szybkosci » 15 gru 2006, 03:45

Klr! napisał(a):Trudno dyskutować na niektóre (na prawie wszystkie!) tematy w trzech- czterech.

:idea: Jesli RZECZYWISCIE jest dyskusja i bierze w niej udzial (aktywnie!) 3-4 forumiakow, to jest juz naprawde db! Zobacz(cie) sobie moje watki badz te w ktorych kilka razy cos napisalem (aby rozruszac towarzystwo!), a odzew byl niemal (albo dokladnie) zerowy!
demon_szybkosci

Postprzez pyetrek » 15 gru 2006, 04:20

Klr! napisał(a):Zgadza się. Trudno dyskutować na niektóre (na prawie wszystkie!) tematy w trzech- czterech. W taką liczbę to się liter obala a nie... :lol: ;-) :-P :-o :-D 8-)

W takim razie jedynym sposobem na rozruszanie forum jest pozyskanie jak najwiecej nowych, zarejestrowanych uzytkowników, wtedy powiedzmy gdyby było ich w baaardzo optymistycznym wariancie ok.300 :!: :idea: :shock: :shock: :shock: ,to zakładajac ,ze 5 % bedzie sie aktywnie udzielało piszac kilikanscie merytorycznych postów tygodniowo- dałoby to liczbe 15 aktywistów gotowych do rzetelnej wymiany pogladów reszta od czasu do czasu tez cos by dorzuciła.

:idea: obserwujac inne fora zauwazyłem ,ze maja wieksza "ogladalnosc" gdy sa czescia jakiejs stronki np.
http://www.szachista.com/

:arrow: czy myslicie ,ze jest techniczna mozliwosc stworzenia i dołaczenia jakiejs w miare czesto aktualizowanej strony do tego forum?
:arrow: mogliby ja redagowac najbardziej aktywni forumiacy :!:
pyetrek

Poprzednia strona

Powrót do Turnieje i konkursy Forumowe