Konkurs zadaniowy "Jestem szachista" - rozmowy

Moderator: kolokwium

Konkurs zadaniowy "Jestem szachista" - rozmowy

Postprzez Bag » 05 lis 2006, 21:48

Witam!

Jak napisałem w temacie, konkurs przed czasem zostaje zakończony. Odbyła się połowa z planowanych etapów (4 etapy na 8) Aby było jasne, konkurs został skończony, ponieważ:
- Tomrejten i ja nie mamy za wiele czasu
- mało kto rozwiązuje zadania (nie chcę urazić rozwiązujących)
- szczerze mówiąc, już nie mam ochoty, chęci ani siły :-P

Ale cztery etapy się odbyły, więc pora na wyniki:

1. mol_ksiazkowy - 36 pkt. Brawo dla zwycięzcy!
2. Klr! - 30 pkt. Brawa dla wicemistrza!
3. sir_satan - 13 pkt. Brawo dla II wicemistrza
4. Tomrejten - 6 pkt. Również brawa!

Decyzja była uzgodniona z Tomrejtenem. To tak dla wiadomości :-) .
Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez Bag, 22 cze 2010, 08:02, edytowano w sumie 1 raz
Bag

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Konkurs zadaniowy został zakończony.

Postprzez Klr! » 05 lis 2006, 22:01

Pragnę pogratulować zwycięzcy konkursu- molowi, molu gratuluję :-) Gratuluję też tym, którym nie udało się mnie wyprzedzić :-) sir_satanie, Tomrejtenie gratuluję :-D No i sobie także gratuluję. Dziękuję :lol:
Bag napisał(a):3. sir_satan - 13 pkt. Brawo dla II wicemistrza
4. Tomrejten - 6 pkt. Również brawa!

Hmm a dlaczego tylko "również brawa"? Dlaczego nie "brawo dla III wicemistrza"? Tomrejtenowi może być smutno... :roll:

:lol: :-P ;-) :-D :-o

A teraz konkrety... Gdzie nagrody? :lol: :mrgreen: :-P ;-) :-> 8-)
Lepiej nie pisać nic, niż pisać nic...
Klr!

Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez mol_ksiazkowy » 06 lis 2006, 01:58

Oj tak ja również dziekuję ogranizatorom i uczestnikom Konkursu, a zwłaszcza KLr-owi. który cały czas podczas jego trwania "deptał mi po piętach" i motywował do mocnego główkowania, thx ! Myśle ze mozna by zrobić jakąs kontynuację choc byc moze na innych zasadach, np Lige Zadaniowa.... coś w rodzaju 3 zadan miesiecznie np etc, ale to tylko luzna propozycja ..... :A co do nagród...uuups no cóz mysle ze zostana wysłane poczta...-P :idea: :arrow:
mol_ksiazkowy
Przyjaciel

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: molksiazkowy
FICS: molksiazkowy

Postprzez Tomrejten » 06 lis 2006, 02:25

Tomrejtenowi jest smutno tylko z tego, że nie wywiazał się z postanowionego zadania.

A co do nagród. Hmm, nikt dzisiaj nie pamięta co dostał Alechin za pokonanie Capablanci. Ale wszyscy pamiętają, że pokonał! :mrgreen:

Pozdrawiam
Tomrejten

Postprzez Klr! » 06 lis 2006, 19:10

Molu pomysł dobry, ale przy takim zainteresowaniu szkoda układającego zadania... :-| No chyba, że ktoś tu lubi być olewany...? :->
Klr!

Postprzez mol_ksiazkowy » 09 gru 2006, 17:11

Proponuje utworzyc nowy topic pt Zadania , które sprawoaja nam trudmosc etc. jesliby taki powstał to ja juz mam kilka i od razu bym zpaodał....Niech sie cos kurka wodna dzieje w tym dzaile....cnd
mol_ksiazkowy
Przyjaciel

Postprzez Klr! » 09 gru 2006, 17:56

Pewnie, że dawaj! Napewno znajdą się tacy, którzy chętnie pogłówkują (w tym ja of course :-D ).
Klr!

Postprzez mol_ksiazkowy » 10 gru 2006, 02:33

okey! W takim razie zakladam kacik zadaniowy, zamieszczam pierwsze zadnaie, proponuje konwencje"
1. zadanie zamieszcza kazdy- kto chce
2, Dopoki nie zostanie rozwiazane - nikt nie zamieszcza nastepnego, aby nie było bałąganu
3. autor zadania -zalicza rozwiazanie
4. mozna zrobic tabele najaktywniejszych
5, kacik ma /powiniem miec na zawadach nieusstajac ej zabawy/qiuzu
okkey?
mol_ksiazkowy
Przyjaciel

Postprzez pyetrek » 10 gru 2006, 03:04

mol_ksiazkowy napisał(a):Proponuje utworzyc nowy topic pt Zadania , które sprawoaja nam trudmosc etc. jesliby taki powstał to ja juz mam kilka i od razu bym zpaodał....Niech sie cos kurka wodna dzieje w tym dzaile....cnd

Molu ! sam olewasz sprawe rzuciłes zadanie http://www.chess.yoyo.pl/viewtopic.php?t=99 potem cieszyłes sie ze lud interesuje sie tym a nastepnie nie skusiłes sie nawet podac rozwiazania :!:

Szczerze mówiac mam spore opory do nastepnych twoich zadan, bo cóz sa warte nasze dywagacje jesli nie poporzemy ich idea która autor zawarł w problemie!
pyetrek

Postprzez mol_ksiazkowy » 10 gru 2006, 03:27

Tamto to było co innego -dyskusja o wiezowkach, a to jest inna para kaloszy : lizna propozycja quzu- zabawy, oba topiki moga istniec od siebie niezaleznie si sie toczyc wspolbieznie. Tam w dyskusji o wiezowkach -wobec niklego zainteresowania luda, dałem se chwilowo "siana", zreszta ja nic nie nazrucam ja tylko proponuje...cbdo.
:-P :idea: :arrow:
mol_ksiazkowy
Przyjaciel

Postprzez demon_szybkosci » 10 gru 2006, 17:18

Offtop: Jesli demon oraz mol "narzucaja" ludowi cosik, zas lud tego "nie kupuje", to nie dziwmy sie, ze ktos z nas pozniej "olewa sprawe", albo "daje sobie siana", zgodne?! :evil: :shock: :-/ 8-)

PS. Na 10 tematow zalozonych przeze mnie najczesciej jest od 3-5 wypowiedzi, glownie kilku (2-3) osob! :roll: :-(
demon_szybkosci

Postprzez pyetrek » 10 gru 2006, 18:19

OFFTOP

demon_szybkosci napisał(a):Jesli demon oraz mol "narzucaja" ludowi cosik, zas lud tego "nie kupuje"

Po rzuceniu na forum tej dosc ciekawej wiezówki pojawiło sie 13 odpowiedzi a sam autor napisał
"Fajnie ze jest dyskusja....jedzmy wiec z tą analiza...(co mamy wszak do stracenia)."

Radze dokładnie czytac posty Mr. Demon :-D
pyetrek

Postprzez demon_szybkosci » 11 gru 2006, 01:33

:arrow: Proponuje zobacz MOJE watki, ktore zalozylem w ciagu ost 2miesiecy i ilosc (merytoryczna glownie!) odpowiedzi na nie! :shock: :-? :roll:. Wtedy poza NIELICZNYMI wyjatkami wyjdzie jasno, ze lud w wiekszosci jakby sie niezbyt kwapil do tego, aby z demonami czy molami wspolpracowac! (oczywiscie pomijam 2-3 osoby, ktore niemal zawsze bardzo szybko podnosza dany watek!) :-D
demon_szybkosci

Postprzez pyetrek » 11 gru 2006, 02:17

demon_szybkosci napisał(a):Proponuje zobacz MOJE watki,

:arrow: zobaczyłem po raz którys własnie ten watek ,zainteresowanie jak na to forum dosc spore przyznaj http://www.chess.yoyo.pl/viewtopic.php?t=99

:arrow: ale chodzi mi o to konkretne postawione przez mola zadanie a nie o twoja srednia :-D
:arrow: zreszta ciebie ta sprawa nie dotyczy bo ty byłes tylko autorem watku a
mol rzucił rekawice.... ;-)
:arrow: idzie głownie o to, zeby nie zniechecic potencjalnych konsumentów takich zadan,
:arrow: to tak jakby gazeta opublikowala ciekawa krzyzówke a nastepnie nie podała rozwiazania bo redakcja zajeła sie innymi zabawkami np. molestowanie sexualne w Samoobronie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:arrow: twoje posty w wiekszosci sa interesujace nie ukrywam, ale nie dziw sie nikłym zainteresowaniem to specyfika tego forum na którym jest tylko 86 uzytkowników z czego w miare aktywnych nie wiecej niz 20-30 %

W tej chwili np. jestem sam :-(
A rekord to 15 userów :-( :-| :-/ :-? :shock:
pyetrek

Postprzez demon_szybkosci » 12 gru 2006, 03:22

pyetrek napisał(a):forum na którym jest tylko 86 uzytkowników z czego w miare aktywnych nie wiecej niz 20-30 %

:lol: :lol: :lol: :shock:. To chyba tych aktywnych 20-30% forumiakow Samoobrona wykorzystuje do orania pana Leppera i jego kolegi, ktory nagle zniknal, po ciekawej wypowiedzi pani ze Samoobrony! :-P :lol:. Gdybys napisal, ze AKTYWNYCH jest 5-7 osob, to jeszcze bym uwierzyl! :roll:

pyetrek napisał(a):W tej chwili np. jestem sam

:arrow: To lepiej nie patrz na zielonego ludzika ponizej nicka demona :-P :lol: :roll:
demon_szybkosci

Następna strona

Powrót do Turnieje i konkursy Forumowe