szukam programisty

Moderator: redjok

szukam programisty

Postprzez Refka » 02 cze 2017, 21:13

Witam, poszukuję programisty szachowego, który dostosuję mi program (silnik)szachowy do moich potrzeb. Nie zależy mi na siłę gry silnika, ale na specyficznej grze. Oczywiście chcę za to zapłacić:)
Refka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 1600

Re: szukam programisty

Postprzez Grem » 03 cze 2017, 08:35

Refka napisał(a):Witam, poszukuję programisty szachowego, który dostosuję mi program (silnik)szachowy do moich potrzeb. Nie zależy mi na siłę gry silnika, ale na specyficznej grze.

Nie jestem programistą, ciekawi mnie tylko na czym ta specyficzna gra miałaby polegać ;) , bo być może jakiś silnik już istnieje z wymaganymi parametrami, poza tym wiele z nich można dostosować (ustawić pewne parametry) do naszych potrzeb.
Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi - Napoleon Bonaparte
Grem

Podziękował : 106 razy
Otrzymał podziękowań: 189 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: Gremar64
FICS: Gremar

Re: szukam programisty

Postprzez Refka » 03 cze 2017, 09:18

no właśnie ja nie wiem jak to jest z tymi silnikami. potrzebuję stworzyć narzędzie terapeutyczne na bazie gry w specyficznej gry w szachy, a potem jeszcze móc je połączyć z innym programem. Projekt jest długofalowe i komercyjnych i dla tego nie wiem czy mogę wykorzystać dostępne już silniki czy muszę to zrobić od początku?
Refka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 1600

Powrót do Programy i komputery szachowe