pomocy z deep fritz 12

Moderator: redjok

pomocy z deep fritz 12

Postprzez lutek123 » 11 sty 2017, 17:20

Proszę o małą podpowiedz w związku z programem deep fritz 12- ściągnąłem go z netu.
Aby móc korzystać z całego programu bez ograniczeń potrzebne jest wykupienia członkostwa w playchess ?
Bardziej zależy mi na samym programie w pełnej krasie ;-) Chciałem go właśnie uaktywnić ale jestem zupełnie niezorientowany w temacie. I jak mogę wgrać silnik stockfish ?
Z góry dziękuje za informacje.
lutek123

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 0

Re: pomocy z deep fritz 12

Postprzez Grem » 11 sty 2017, 19:19

lutek123 napisał(a):Proszę o małą podpowiedz w związku z programem deep fritz 12- ściągnąłem go z netu.
Aby móc korzystać z całego programu bez ograniczeń potrzebne jest wykupienia członkostwa w playchess ?
Bardziej zależy mi na samym programie w pełnej krasie ;-) Chciałem go właśnie uaktywnić ale jestem zupełnie niezorientowany w temacie. I jak mogę wgrać silnik stockfish ?
Z góry dziękuje za informacje.

Samo ściągnięcie z internetu programu nie oznacza że jest on darmowy, bo taki nie jest, by go aktywować trzeba kupić od sprzedawcy lub dystrybutora, kod dostajemy przy zakupie i dzięki niemu możemy go aktywować, wykupienie członkostwa do playchess nie jest konieczne by z niego korzystać, choć zazwyczaj przy zakupie programu jakiś okres czasu się dostaje by móc korzystać z playchess.
Silnik zawsze można dodać prawie do każdego programu szachowego, jest to gdzieś w menu programu pod silniki (engine), zarządzanie, itd.
Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi - Napoleon Bonaparte
Grem

Podziękował : 106 razy
Otrzymał podziękowań: 189 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: Gremar64
FICS: Gremar

Re: pomocy z deep fritz 12

Postprzez lutek123 » 11 sty 2017, 19:33

Ok.Dzięki!
lutek123

Podziękował : 0 raz