II edycja turnieju ŚLIMAK

Moderator: kolokwium

Re: II edycja turnieju ŚLIMAK

Postprzez pav » 15 sie 2011, 10:47

Myślę o wprowadzeniu zasady RD<=80 aby wziąść udział w turnieju. Będzie to gwarantować, że tylko aktywni zawodnicy wezmą udział. Niektórzy dosłownie założyli konto fics dla turnieju i nigdy się nie pojawili po rejestracji.
ObrazekObrazek
ŚLIMAK... szachy powoli ;-)
Można mnie znaleźć głównie wieczorami na FICS, czasami na wipsowo. Grywam głównie długie partie >30.
Moje wyniki
pav

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ranking: 2800
kurnik.pl: pa8lo
FICS: voslak

Postprzez hajdzik » 15 sie 2011, 11:29

W przyszlym slimaku - napewno zadbamy o graczy ktorzy nie beda psuli takiego fajnego turnieju
Cieszylismy sie z duzej ilosci osob- ale czesc z nich nie dorosla do takich rozgrywek...
hajdzik

Podziękował : 253 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy
Ranking: 1600
kurnik.pl: lg1702
FICS: hajdzik

Postprzez demon_szybkosci » 16 sie 2011, 02:42

Ze swojej strony mogę dodać, że jednak warto wprowadzić jakąś selekcję, bo inaczej zamiast partii będą sypać się walkowery. Ja także nie byłem tym razem "czysty", niemniej czas wakacji (i niespodzianek) bywa niekiedy trudnym okresem ku temu, aby wszystko ze sobą pospinać. Tak czy siak - warto, aby osoby PEWNE (i poważne) grały w tak fajnym turnieju. Ci, którzy jeszcze nie dorośli albo nie mają okazji (ochoty), aby aktywnie w nim uczestniczyć... mogą przecież pięknie kibicować, prawda? :)
demon_szybkosci

Postprzez canilla » 19 wrz 2011, 15:47

wiadomo już coś o kolejnej edycji ?
canilla

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 0
FICS: canilla

Postprzez pav » 19 wrz 2011, 16:38

Przed końcem września mam 2 przeprowadzki domu - potem rozpakowanie się i ustabilizowanie. Wtedy napiszę software o którym wspominał demon... Myślę że może dam rade III edycję przed końcem października. Tymczasem zapraszam do stcbunch chyba można jeszcze 'late join' zaliczyć dostając 2 BYE za dwie pierwsze rundy.
ObrazekObrazek
ŚLIMAK... szachy powoli ;-)
Można mnie znaleźć głównie wieczorami na FICS, czasami na wipsowo. Grywam głównie długie partie >30.
Moje wyniki
pav

Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ranking: 2800
kurnik.pl: pa8lo
FICS: voslak

Poprzednia strona

Powrót do Turnieje [mecze] w Internecie