Szukam partnera do gry - Sosnowiec i okolice - pocz. poziom

Moderator: Rafcik

Szukam partnera do gry - Sosnowiec i okolice - pocz. poziom

Postprzez Cepheus119 » 08 wrz 2018, 14:52

Witam, na starość (32 lata) postanowiłem spełnić swoje pragnienie z młodości, to znaczy nauczyć się gry w szachy na poziomie "jakotakim" a może nawet przyzwoitym :). Fascynowało mnie jak ktoś może mieć taki mózg, żeby z łatwością rozklepać mnie w partii ale nigdy nie miałem tyle uporu, żeby się szkolić a naturalnego talentu do tej gry niestety też nie mam. W ramach walki ze słabościami i wychodzenia poza sferę komfortu oraz po prostu chęci udowodnienia sobie czegoś, próbuję się trochę podszkolić - startuję od praktycznie poziomu zerowego (w ciągu ostatnich tygodni myślę, że dobiłem w okolice V kategorii). Bardzo chętnie znalazłbym kogoś do wspólnej gry aczkolwiek wiem, że sprawa jest raczej beznadziejna bo mało jest ludzi z jednej strony zainteresowanych szachami a z drugiej z tak małym doświadczeniem i tak niską siła gry. Mimo niskiego poziomu i ograniczonego czasu, mam ambicję na znacznie więcej, aczkolwiek cudów nie oczekuję. W przyszłym roku chciałbym wziąć udział w jakimś turnieju, na obecnym poziomie nie miałoby to żadnego sensu. Po tym krótkim podsumowaniu przejdę do konkretów: szukam kogoś o w miarę podobnym poziomie ale chętnie poduczę się od kogoś mocniejszego - na pewno fajnie byłoby się spotkać i pograć w jakimś barze czy w parku - mam szachownicę turniejową i zegar szachowy, a w razie braku możliwości spotkania, zawsze pozostaje granie w necie. Nie mam uprzedzeń co do płci czy wieku, aczkolwiek wiadomo, że z kimś w podobnym wieku lub może starszym byłoby o czym porozmawiać. Najlepiej Sosnowiec - najłatwiej się spotkać ale nie ma problemu też z okolicami ... mogę wsiąść w samochód i dojechać na partyjkę :) Szansa pewnie jedna na milion kogoś znaleźć ale próbować zawsze można, pozdrawiam :)
Cepheus119

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ranking: 0

Re: Szukam partnera do gry - Sosnowiec i okolice - pocz. poz

Postprzez kolokwium » 08 wrz 2018, 21:01

Głowa do góry! Zawsze się ktoś znajdzie :>
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2069 razy
Otrzymał podziękowań: 2193 razy
Ranking: 0
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Powrót do Trening szachowy